Voor shoppers
Voor bedrijven
Ontdek Klarna
Betaalmethoden
Betaalmethoden
Betaal nu
Betaal in 3 delen
Betaal in 30 dagen
Winkelen en beloningen
Cashback
Winkeloverzicht
Lidmaatschappen
Financiën
Klarna Card
Bankrekening
Spaarrekeningen
Vaste rekening
Flex rekening
Mobiel
Reis-eSIM
Shop
Winkels
Albert Heijn
MediaMarkt
Kruidvat
Bol
Booking.com
Winkeloverzicht
Shop & vergelijk prijzen
Aanbiedingen
Gezondheid & Schoonheid
Kleding
Speelgoed
Huizen en Interieurs
Geluid & Beeld
Sport en Outdoor
Computers
Klussen
Fotografieën
Gaming en Entertainment
Telefoons & Wearables
Kinderen en Familie
Gemotoriseerde Vervoersmiddelen
Tuin en Terras
Keukenapparaten
Huishoudapparaten
Boeken, Films en Muziek
Kantooruitrustingen
Alle categorieën
App
Hulp
Meer weergeven
NL
Login
Klarna
/
Rotho
Betaal flexibel met
ROTHO
Rotho
Winkel in de Klarna-app om te betalen met Klarna
Filter
Sorteren op Populariteit
-11%
Rotho Albula Afvalbak 6 Liter Groen
€ 5,36
€ 6,02
Of 3 betalingen van € 1,78/mnd.
Of € 1,78/mnd.
6 winkels
Trending
Rotho Affaldsspand Twist 40,1x29,8x60,2cm kant plast *Denne vare tages 50L
€ 18,95
€ 0,38/L
9+ winkels
Trending
Rotho Country (1032708853)
€ 24,86
7 winkels
Rotho Cat litter Box Biala
€ 29,99
9+ winkels
Trending
Rotho Biala Cat Box 51x39.5x44.3cm
€ 27,99
9+ winkels
Rotho MyPet Biala Kattlåda Grön
€ 27,99
9+ winkels
Rotho Basic Flessenrekje Antraciet
€ 6,49
9+ winkels
Trending
Rotho Rotho Biala Kattenbak Wit
€ 27,99
9+ winkels
-11%
Rotho Bio Afvalemmer 8L Mistletoe Groen
€ 6,02
€ 6,76
Of 3 betalingen van € 2,00/mnd.
Of € 2,00/mnd.
6 winkels
Rotho Jona Wasmand 39L Antraciet
€ 13,99
7 winkels
Rotho Country Wasverzamelaar 55L Wit
€ 25,95
7 winkels
Rotho Biala Set Poepzakjes 4-delig 64 Zakken
€ 3,04
Of 3 betalingen van € 1,01/mnd.
Of € 1,01/mnd.
7 winkels
Trending
Rotho (1756790002)
€ 14,99
7 winkels
Trending
Rotho Fun Opbergdoos 0.75l Blauw
€ 4,06
Of 3 betalingen van € 1,35/mnd.
Of € 1,35/mnd.
6 winkels
-17%
Rotho Albula Afvalbak 40 Liter Cappuccino 40L
€ 14,48
€ 0,36/L
6 winkels
Rotho Paso Opstapje Zilver/Zwart
€ 15,99
9 winkels
Rotho Brisen (1023501100)
€ 18,81
Of 3 betalingen van € 6,27/mnd.
Of € 6,27/mnd.
9 winkels
Rotho Splash Shield Kattentoilet Biala Wit
€ 13,54
Of 3 betalingen van € 4,51/mnd.
Of € 4,51/mnd.
8 winkels
Rotho Bailey Kattenbak Zwart Zand
€ 14,39
Of 3 betalingen van € 4,79/mnd.
Of € 4,79/mnd.
8 winkels
Rotho Albula Afvalbak 40 Liter Groen 40L
€ 24,18
€ 0,60/L
Of 3 betalingen van € 8,06/mnd.
Of € 8,06/mnd.
8 winkels
Rotho Cody Dog Pet Food Container 50L
€ 35,95
8 winkels
Rotho Albula Afvalbak 25 Liter Antraciet
€ 24,99
6 winkels
Rotho Albula Afvalbak 6 Liter Blauw
€ 11,27
Of 3 betalingen van € 3,75/mnd.
Of € 3,75/mnd.
5 winkels
Trending
Rotho Cauma
€ 15,66
Of 3 betalingen van € 5,22/mnd.
Of € 5,22/mnd.
5 winkels
Je hebt 24 van de 206 producten bekeken
Toon meer
Klarna
Over ons
Careers
Legal
Pers
Privacy
Veiligheid
Duurzaamheid
Doorverkopen
Gedragscode BNPL
Wikipink
Toegankelijkheid
Auto-Track
Contact opnemen met Klarna
Contactgegevens voor autoriteiten
Raad van bestuur
Investeerdersrelaties
Klant
Hulp
Login
Winkeloverzicht
Kopersbescherming voor consumenten
Klachten
Onze belofte
Privacyinstellingen
Je herroepingsrecht
Zakelijk
Webwinkelsupport
Zakelijke login
Verkoop met Klarna
Developers
Operationele status
Platformen en partners
Klarna
Over ons
Careers
Legal
Pers
Privacy
Veiligheid
Duurzaamheid
Doorverkopen
Gedragscode BNPL
Wikipink
Toegankelijkheid
Auto-Track
Contact opnemen met Klarna
Contactgegevens voor autoriteiten
Raad van bestuur
Investeerdersrelaties
Klant
Hulp
Login
Winkeloverzicht
Kopersbescherming voor consumenten
Klachten
Onze belofte
Privacyinstellingen
Je herroepingsrecht
Zakelijk
Webwinkelsupport
Zakelijke login
Verkoop met Klarna
Developers
Operationele status
Platformen en partners
Markt
Nederland
Volg
Copyright © 2005-2026 Klarna Bank AB (publ). Headquarters: Stockholm, Sweden. All rights reserved. Klarna Bank AB (publ). Sveavägen 46, 111 34 Stockholm. Organization number: 556737-0431
Afbeeldingen op deze website kunnen door AI gegenereerd zijn.
Cookies
Klarna.com