Voor shoppers
Voor bedrijven
Ontdek Klarna
Betaalmethoden
Betaalmethoden
Betaal nu
Betaal in 3 delen
Betaal in 30 dagen
Winkelen en beloningen
Cashback
Winkeloverzicht
Lidmaatschappen
Financiën
Klarna Card
Bankrekening
Spaarrekeningen
Vaste rekening
Flex rekening
Mobiel
Reis-eSIM
Shop
Winkels
Albert Heijn
MediaMarkt
Kruidvat
Bol
Booking.com
Winkeloverzicht
Shop & vergelijk prijzen
Aanbiedingen
Gezondheid & Schoonheid
Kleding
Speelgoed
Huizen en Interieurs
Geluid & Beeld
Sport en Outdoor
Computers
Klussen
Fotografieën
Gaming en Entertainment
Telefoons & Wearables
Kinderen en Familie
Gemotoriseerde Vervoersmiddelen
Tuin en Terras
Keukenapparaten
Huishoudapparaten
Boeken, Films en Muziek
Kantooruitrustingen
Alle categorieën
App
Hulp
Meer weergeven
NL
Login
Klarna
/
RedOne
Betaal flexibel met
REDONE
RedOne
Winkel in de Klarna-app om te betalen met Klarna
Filter
Sorteren op Populariteit
Trending
RedOne Aqua Hair Wax
€ 2,95
€ 19,67/L
Of 3 betalingen van € 0,98/mnd.
Of € 0,98/mnd.
8 winkels
Trending
RedOne Blue Hair Wax
€ 2,70
€ 18,00/L
8 winkels
RedOne Full Force Aqua Hair Wax 150 ml
€ 2,95
€ 19,67/L
Of 3 betalingen van € 0,98/mnd.
Of € 0,98/mnd.
9 winkels
Trending
RedOne Maximum Control Quicksilver Aqua Hairwax Full Force
€ 2,95
€ 19,67/L
Of 3 betalingen van € 0,98/mnd.
Of € 0,98/mnd.
9 winkels
RedOne Cobra Aqua Hair Wax 150 ml
€ 2,69
€ 17,93/L
Of 3 betalingen van € 0,89/mnd.
Of € 0,89/mnd.
8 winkels
Trending
RedOne Maximum Control Matte Hairwax Full Force
€ 3,09
8 winkels
Trending
RedOne ONE_Aqua Hair Gel Wax Full Force hair wax Violetta
€ 2,68
€ 17,87/L
7 winkels
RedOne Olive Aqua Full Force
€ 2,85
€ 19,67/L
7 winkels
Trending
RedOne Black Gel Wax
€ 2,95
€ 19,67/L
6 winkels
RedOne Black Matte Hair Wax 100ml
€ 4,95
€ 49,50/L
Of 3 betalingen van € 1,65/mnd.
Of € 1,65/mnd.
5 winkels
Trending
RedOne Hair Pomade Strong Hold Shine 100Ml
€ 3,95
€ 39,50/L
4 winkels
RedOne Spider Show Off Hair Wax 100ml
€ 4,95
€ 49,50/L
Of 3 betalingen van € 1,65/mnd.
Of € 1,65/mnd.
4 winkels
RedOne White Matte Hair Wax 100ml
€ 4,95
€ 49,50/L
Of 3 betalingen van € 1,65/mnd.
Of € 1,65/mnd.
4 winkels
RedOne Full Force Matte Hair Wax 150 ml
€ 3,25
4 winkels
RedOne Bubblegum Hair Gel
€ 4,95
€ 11,00/L
3 winkels
RedOne Creative Clay Wax 100ml
€ 4,95
€ 49,50/L
Of 3 betalingen van € 1,65/mnd.
Of € 1,65/mnd.
3 winkels
RedOne Haarwax Rood 150 ml Ultra-Hold
€ 7,99
2 winkels
RedOne Hair Styling Matte Wax Groen 150 ml
€ 9,99
€ 66,60/L
2 winkels
RedOne Orange Aqua Hair Gel Wax
€ 2,95
€ 19,67/L
1 winkel
RedOne After Shave Cream Cologne Fresh 400ml
€ 5,95
€ 14,88/L
1 winkel
RedOne After Shave Cream Cologne Revitalizing 400ml
€ 5,95
€ 14,88/L
1 winkel
RedOne After Shave Cream Cologne Zilver 400ml
€ 5,95
€ 14,88/L
1 winkel
RedOne After Shave Cream Cologne Gold 400ml
€ 5,95
€ 14,88/L
1 winkel
RedOne Face&Body Daily Scrub 450 ml 450ml
€ 7,49
€ 16,64/L
1 winkel
Je hebt 24 van de 43 producten bekeken
Toon meer
Klarna
Over ons
Careers
Legal
Pers
Privacy
Veiligheid
Duurzaamheid
Doorverkopen
Gedragscode BNPL
Wikipink
Toegankelijkheid
Auto-Track
Contact opnemen met Klarna
Contactgegevens voor autoriteiten
Raad van bestuur
Investeerdersrelaties
Klant
Hulp
Login
Winkeloverzicht
Kopersbescherming voor consumenten
Klachten
Onze belofte
Privacyinstellingen
Je herroepingsrecht
Zakelijk
Webwinkelsupport
Zakelijke login
Verkoop met Klarna
Developers
Operationele status
Platformen en partners
Klarna
Over ons
Careers
Legal
Pers
Privacy
Veiligheid
Duurzaamheid
Doorverkopen
Gedragscode BNPL
Wikipink
Toegankelijkheid
Auto-Track
Contact opnemen met Klarna
Contactgegevens voor autoriteiten
Raad van bestuur
Investeerdersrelaties
Klant
Hulp
Login
Winkeloverzicht
Kopersbescherming voor consumenten
Klachten
Onze belofte
Privacyinstellingen
Je herroepingsrecht
Zakelijk
Webwinkelsupport
Zakelijke login
Verkoop met Klarna
Developers
Operationele status
Platformen en partners
Markt
Nederland
Volg
Copyright © 2005-2026 Klarna Bank AB (publ). Headquarters: Stockholm, Sweden. All rights reserved. Klarna Bank AB (publ). Sveavägen 46, 111 34 Stockholm. Organization number: 556737-0431
Afbeeldingen op deze website kunnen door AI gegenereerd zijn.
Cookies
Klarna.com