Voor shoppers
Voor bedrijven
Ontdek Klarna
Betaalmethoden
Betaalmethoden
Betaal nu
Betaal in 3 delen
Betaal in 30 dagen
Winkelen en beloningen
Cashback
Winkeloverzicht
Lidmaatschappen
Financiën
Klarna Card
Bankrekening
Spaarrekeningen
Vaste rekening
Flex rekening
Mobiel
Reis-eSIM
Shop
Winkels
Albert Heijn
MediaMarkt
Kruidvat
Bol
Booking.com
Winkeloverzicht
Shop & vergelijk prijzen
Aanbiedingen
Gezondheid & Schoonheid
Kleding
Speelgoed
Huizen en Interieurs
Geluid & Beeld
Sport en Outdoor
Computers
Klussen
Fotografieën
Gaming en Entertainment
Telefoons & Wearables
Kinderen en Familie
Gemotoriseerde Vervoersmiddelen
Tuin en Terras
Keukenapparaten
Huishoudapparaten
Boeken, Films en Muziek
Kantooruitrustingen
Alle categorieën
App
Hulp
Meer weergeven
NL
Login
Klarna
/
Murad
Betaal flexibel met
Murad
Winkel in de Klarna-app om te betalen met Klarna
Filter
Sorteren op Populariteit
Trending
Murad Hydration Nutrient-Charged Water Gel 50ml
€ 40,05
€ 801,00/L
Of 3 betalingen van € 13,35/mnd.
Of € 13,35/mnd.
9+ winkels
Murad Rapid Dark Spot Correcting Serum 30ml
€ 51,50
€ 1.716,67/L
Of 3 betalingen van € 17,16/mnd.
Of € 17,16/mnd.
9+ winkels
Murad InvisiScar Resurfacing Treatment 15ml
€ 24,50
€ 1.633,33/L
Of 3 betalingen van € 8,16/mnd.
Of € 8,16/mnd.
9+ winkels
Trending
Murad Deep Relief Blemish Treatment 30ml
€ 24,90
€ 830,00/L
Of 3 betalingen van € 8,30/mnd.
Of € 8,30/mnd.
9+ winkels
Trending
Murad Targeted Wrinkle Corrector 15ml
€ 47,80
€ 3.186,67/L
Of 3 betalingen van € 15,93/mnd.
Of € 15,93/mnd.
9+ winkels
Trending
Murad Essential-C Firming Radiance Day Cream 50ml
€ 61,21
€ 1.224,20/L
Of 3 betalingen van € 20,40/mnd.
Of € 20,40/mnd.
9+ winkels
Trending
Murad Vita-C Eyes Dark Circle Corrector 15ml
€ 39,90
€ 2.660,00/L
Of 3 betalingen van € 13,30/mnd.
Of € 13,30/mnd.
9+ winkels
Murad Blemish Control Clarifying Toner 180ml
€ 18,50
€ 102,78/L
Of 3 betalingen van € 6,16/mnd.
Of € 6,16/mnd.
9+ winkels
Trending
Murad Vita-C Glycolic Brightening Serum 30ml
€ 48,73
€ 1.624,33/L
Of 3 betalingen van € 16,24/mnd.
Of € 16,24/mnd.
9+ winkels
Trending
Murad Retinol Youth Renewal Eye Serum 15ml
€ 46,20
€ 3.346,00/L
Of 3 betalingen van € 15,40/mnd.
Of € 15,40/mnd.
9+ winkels
Murad Essential-C Toner 180ml
€ 23,89
€ 146,72/L
Of 3 betalingen van € 7,96/mnd.
Of € 7,96/mnd.
9+ winkels
Murad Hydration Repair Mask 80 ml 80ml
€ 36
€ 450,00/L
Of 3 betalingen van € 12,00/mnd.
Of € 12,00/mnd.
9+ winkels
Trending
Murad Cellular Hydration Repair Serum 30 ml 30ml
€ 49,05
€ 1.635,00/L
Of 3 betalingen van € 16,35/mnd.
Of € 16,35/mnd.
9+ winkels
Trending
Murad Vita-C Triple Exfoliating Facial 80ml
€ 45,87
€ 597,50/L
Of 3 betalingen van € 15,29/mnd.
Of € 15,29/mnd.
8 winkels
Trending
Murad Retinal ReSculpt Eye Lift Treatment 15ml
€ 57,58
€ 3.943,33/L
Of 3 betalingen van € 19,19/mnd.
Of € 19,19/mnd.
8 winkels
Trending
Murad Targeted Eye Depuffer 15ml
€ 39,91
€ 2.730,00/L
Of 3 betalingen van € 13,30/mnd.
Of € 13,30/mnd.
8 winkels
Murad AHA/BHA/Retinoid Daily Clarifying Peel 95ml
€ 27,54
€ 293,68/L
Of 3 betalingen van € 9,18/mnd.
Of € 9,18/mnd.
9+ winkels
Murad Replenishing Multi-Acid Peel 100ml
€ 33,90
€ 339,00/L
Of 3 betalingen van € 11,30/mnd.
Of € 11,30/mnd.
9+ winkels
Murad Multi-Vitamin Clear Coat Cream SPF50 50ml
€ 30
€ 600,00/L
Of 3 betalingen van € 10,00/mnd.
Of € 10,00/mnd.
9 winkels
Murad Lipid Enriched Double Cleansing Balm 50 ml
€ 26,50
Of 3 betalingen van € 8,83/mnd.
Of € 8,83/mnd.
8 winkels
Trending
Murad Clarifying Water Gel 60 ml 60ml
€ 29
€ 483,33/L
Of 3 betalingen van € 9,66/mnd.
Of € 9,66/mnd.
8 winkels
Murad Cellular Hydration Barrier Repair Cream 50ml
€ 44,15
€ 883,00/L
Of 3 betalingen van € 14,71/mnd.
Of € 14,71/mnd.
8 winkels
Murad Blemish Control Rapid Relief Sulfur Mask 75ml
€ 32,75
€ 436,67/L
Of 3 betalingen van € 10,91/mnd.
Of € 10,91/mnd.
6 winkels
Murad Targeted Pore Corrector 15 ml 15ml
€ 29
€ 1.996,67/L
Of 3 betalingen van € 9,66/mnd.
Of € 9,66/mnd.
9 winkels
Je hebt 24 van de 118 producten bekeken
Toon meer
Klarna
Over ons
Careers
Legal
Pers
Privacy
Veiligheid
Duurzaamheid
Doorverkopen
Gedragscode BNPL
Wikipink
Toegankelijkheid
Auto-Track
Contact opnemen met Klarna
Contactgegevens voor autoriteiten
Raad van bestuur
Investeerdersrelaties
Klant
Hulp
Login
Winkeloverzicht
Kopersbescherming voor consumenten
Klachten
Onze belofte
Privacyinstellingen
Je herroepingsrecht
Zakelijk
Webwinkelsupport
Zakelijke login
Verkoop met Klarna
Developers
Operationele status
Platformen en partners
Klarna
Over ons
Careers
Legal
Pers
Privacy
Veiligheid
Duurzaamheid
Doorverkopen
Gedragscode BNPL
Wikipink
Toegankelijkheid
Auto-Track
Contact opnemen met Klarna
Contactgegevens voor autoriteiten
Raad van bestuur
Investeerdersrelaties
Klant
Hulp
Login
Winkeloverzicht
Kopersbescherming voor consumenten
Klachten
Onze belofte
Privacyinstellingen
Je herroepingsrecht
Zakelijk
Webwinkelsupport
Zakelijke login
Verkoop met Klarna
Developers
Operationele status
Platformen en partners
Markt
Nederland
Volg
Copyright © 2005-2026 Klarna Bank AB (publ). Headquarters: Stockholm, Sweden. All rights reserved. Klarna Bank AB (publ). Sveavägen 46, 111 34 Stockholm. Organization number: 556737-0431
Afbeeldingen op deze website kunnen door AI gegenereerd zijn.
Cookies
Klarna.com