Voor shoppers
Voor bedrijven
Ontdek Klarna
Betaalmethoden
Betaalmethoden
Betaal nu
Betaal in 3 delen
Betaal in 30 dagen
Winkelen en beloningen
Cashback
Winkeloverzicht
Lidmaatschappen
Financiën
Klarna Card
Bankrekening
Spaarrekeningen
Vaste rekening
Flex rekening
Mobiel
Reis-eSIM
Shop
Winkels
Albert Heijn
MediaMarkt
Kruidvat
Bol
Booking.com
Winkeloverzicht
Shop & vergelijk prijzen
Aanbiedingen
Gezondheid & Schoonheid
Kleding
Speelgoed
Huizen en Interieurs
Geluid & Beeld
Sport en Outdoor
Computers
Klussen
Fotografieën
Gaming en Entertainment
Telefoons & Wearables
Kinderen en Familie
Gemotoriseerde Vervoersmiddelen
Tuin en Terras
Keukenapparaten
Huishoudapparaten
Boeken, Films en Muziek
Kantooruitrustingen
Alle categorieën
App
Hulp
Meer weergeven
NL
Login
Klarna
/
Inika
Betaal flexibel met
INIKA
Inika
Winkel in de Klarna-app om te betalen met Klarna
Filter
Sorteren op Populariteit
Trending
Inika Natuurlijke Zonnebrandcreme SPF50+ 50ml
€ 39
€ 780,00/L
4 winkels
Inika BB Cream
€ 45
4 winkels
Inika Organic Loose Mineral Foundation SPF25 Nurture
€ 45
4 winkels
Inika Organic Long Lash Mascara Black
€ 32
€ 4.000,00/L
4 winkels
Trending
Inika Organic Bold Lash Mascara Black
€ 34
€ 2.615,38/L
4 winkels
Inika Organic Loose Mineral Foundation SPF25 Patience
€ 45
4 winkels
Inika Loose Mineral Foundation SPF 25 Unity
€ 45
4 winkels
Inika Organic BB Cream Nude
€ 48,95
€ 1.631,67/L
4 winkels
Trending
Inika Inika Radiant Glow Veil
€ 55,95
4 winkels
Inika Organic Eye Pencil Black
€ 24,95
3 winkels
Trending
Inika Brow Pencil
€ 25,95
3 winkels
Inika Lip Serum
€ 27
3 winkels
Trending
Inika Organic Sheer Coverage Concealer Porcelain
€ 31,95
€ 3.195,00/L
3 winkels
Inika Sheer Coverage Concealer
€ 31,95
€ 3.195,00/L
3 winkels
Inika Organic Tinted Lip Oil Mulberry - Mulberry
€ 33,95
3 winkels
Inika Organic Lip Oil 5ml
€ 33,95
€ 6.790,00/L
3 winkels
Inika Organic Tinted Lip Serum - Blush
€ 33,95
3 winkels
Inika Phytofuse Renew Hand Cream 75ml
€ 36
€ 480,00/L
3 winkels
Inika Organic Lash & Brow Serum 7ml
€ 37,95
€ 5.421,43/L
3 winkels
Inika Phytofuse Renew Cream Cleanser 100ml
€ 42,95
€ 429,50/L
3 winkels
Inika Organic Baked Mineral Foundation Patience
€ 45
3 winkels
Trending
Inika Organic Loose Mineral Foundation SPF25 Strength
€ 48,95
3 winkels
Inika Organic Baked Blush Duo Pink Tickle
€ 48,95
3 winkels
Inika Pressed Mineral Bronzer
€ 48,95
3 winkels
Je hebt 24 van de 135 producten bekeken
Toon meer
Klarna
Over ons
Careers
Legal
Pers
Privacy
Veiligheid
Duurzaamheid
Doorverkopen
Gedragscode BNPL
Wikipink
Toegankelijkheid
Auto-Track
Contact opnemen met Klarna
Contactgegevens voor autoriteiten
Raad van bestuur
Investeerdersrelaties
Klant
Hulp
Login
Winkeloverzicht
Kopersbescherming voor consumenten
Klachten
Onze belofte
Privacyinstellingen
Je herroepingsrecht
Zakelijk
Webwinkelsupport
Zakelijke login
Verkoop met Klarna
Developers
Operationele status
Platformen en partners
Klarna
Over ons
Careers
Legal
Pers
Privacy
Veiligheid
Duurzaamheid
Doorverkopen
Gedragscode BNPL
Wikipink
Toegankelijkheid
Auto-Track
Contact opnemen met Klarna
Contactgegevens voor autoriteiten
Raad van bestuur
Investeerdersrelaties
Klant
Hulp
Login
Winkeloverzicht
Kopersbescherming voor consumenten
Klachten
Onze belofte
Privacyinstellingen
Je herroepingsrecht
Zakelijk
Webwinkelsupport
Zakelijke login
Verkoop met Klarna
Developers
Operationele status
Platformen en partners
Markt
Nederland
Volg
Copyright © 2005-2026 Klarna Bank AB (publ). Headquarters: Stockholm, Sweden. All rights reserved. Klarna Bank AB (publ). Sveavägen 46, 111 34 Stockholm. Organization number: 556737-0431
Afbeeldingen op deze website kunnen door AI gegenereerd zijn.
Cookies
Klarna.com