Voor shoppers
Voor bedrijven
Ontdek Klarna
Betaalmethoden
Betaalmethoden
Betaal nu
Betaal in 3 delen
Betaal in 30 dagen
Winkelen en beloningen
Cashback
Winkeloverzicht
Lidmaatschappen
Financiën
Klarna Card
Bankrekening
Spaarrekeningen
Vaste rekening
Flex rekening
Mobiel
Reis-eSIM
Shop
Winkels
Albert Heijn
MediaMarkt
Kruidvat
Bol
Booking.com
Winkeloverzicht
Shop & vergelijk prijzen
Aanbiedingen
Gezondheid & Schoonheid
Kleding
Speelgoed
Huizen en Interieurs
Geluid & Beeld
Sport en Outdoor
Computers
Klussen
Fotografieën
Gaming en Entertainment
Telefoons & Wearables
Kinderen en Familie
Gemotoriseerde Vervoersmiddelen
Tuin en Terras
Keukenapparaten
Huishoudapparaten
Boeken, Films en Muziek
Kantooruitrustingen
Alle categorieën
App
Hulp
Meer weergeven
NL
Login
Klarna
/
Ahava
Betaal flexibel met
AHAVA
Ahava
Winkel in de Klarna-app om te betalen met Klarna
Filter
Sorteren op Populariteit
Trending
Ahava Time to Clear Purifying Mud Mask 100ml
€ 18,89
€ 188,90/L
9+ winkels
Trending
Ahava Dead Sea Crystal Osmoter X6 Smoothing Cream 50ml
€ 37,59
€ 751,80/L
9+ winkels
Trending
Ahava Dead Sea Crystal Osmoter X6 Facial Serum 30ml
€ 38,60
€ 1.366,33/L
Of 3 betalingen van € 12,86/mnd.
Of € 12,86/mnd.
9+ winkels
Trending
Ahava Clineral Topic Body Cream 200ml
€ 16,60
€ 88,00/L
Of 3 betalingen van € 5,53/mnd.
Of € 5,53/mnd.
9+ winkels
Ahava Beauty Before Age Uplift Day Cream SPF20 50ml
€ 41,13
€ 823,60/L
Of 3 betalingen van € 13,71/mnd.
Of € 13,71/mnd.
9+ winkels
Trending
Ahava Deadsea Water Mineral Hand Cream Spring Blossom 100ml
€ 10,99
€ 109,90/L
Of 3 betalingen van € 3,66/mnd.
Of € 3,66/mnd.
9+ winkels
Trending
Ahava Activating Smoothing Essence 100ml
€ 23,89
€ 251,50/L
Of 3 betalingen van € 7,96/mnd.
Of € 7,96/mnd.
9+ winkels
Ahava Time to Revitalize Extreme Firming Eye Cream 15ml
€ 28,08
€ 1.966,00/L
Of 3 betalingen van € 9,36/mnd.
Of € 9,36/mnd.
9+ winkels
Trending
Ahava Time to Smooth Age Control Even Tone Sleeping Cream 50ml
€ 30,50
€ 714,00/L
Of 3 betalingen van € 10,16/mnd.
Of € 10,16/mnd.
9+ winkels
Trending
Ahava Dermud Intensive Foot Cream 100ml
€ 17,80
€ 179,90/L
Of 3 betalingen van € 5,93/mnd.
Of € 5,93/mnd.
9+ winkels
Trending
Ahava Dermud Nourishing Body Cream 200ml
€ 20,15
€ 101,10/L
Of 3 betalingen van € 6,71/mnd.
Of € 6,71/mnd.
9+ winkels
Ahava Dead Sea Osmoter Eye Concentrate 15ml
€ 27,53
€ 1.989,33/L
Of 3 betalingen van € 9,17/mnd.
Of € 9,17/mnd.
9+ winkels
Trending
Ahava Beauty Before Age Dark Circles & Uplift Eye Treatment 15ml
€ 31,16
€ 2.132,67/L
Of 3 betalingen van € 10,38/mnd.
Of € 10,38/mnd.
9+ winkels
Ahava Dermud Intensive Hand Cream 100ml
€ 17,82
€ 178,90/L
Of 3 betalingen van € 5,94/mnd.
Of € 5,94/mnd.
9+ winkels
Trending
Ahava Dry Oil Body Mist Sea Kissed 100ml
€ 21,44
€ 226,50/L
Of 3 betalingen van € 7,14/mnd.
Of € 7,14/mnd.
9+ winkels
Trending
Ahava Men Age Control Moisturizing Cream SPF15 50ml
€ 24,99
€ 499,80/L
Of 3 betalingen van € 8,33/mnd.
Of € 8,33/mnd.
9+ winkels
Ahava Hyaluronic Acid Leave-on Mask 50ml
€ 27,14
€ 542,80/L
Of 3 betalingen van € 9,04/mnd.
Of € 9,04/mnd.
9+ winkels
Ahava Time to Revitalize Extreme Night Treatment 30ml
€ 41,13
€ 1.496,33/L
Of 3 betalingen van € 13,71/mnd.
Of € 13,71/mnd.
9+ winkels
Trending
Ahava Deep Wrinkle Lotion SPF30 50ml
€ 46,25
€ 925,00/L
Of 3 betalingen van € 15,41/mnd.
Of € 15,41/mnd.
9+ winkels
Ahava Hyaluronic Acid Serum 30ml
€ 25,12
€ 899,67/L
Of 3 betalingen van € 8,37/mnd.
Of € 8,37/mnd.
9+ winkels
Ahava Enzyme Facial Peel 100ml
€ 27,54
€ 309,00/L
Of 3 betalingen van € 9,18/mnd.
Of € 9,18/mnd.
9+ winkels
Ahava Time To Energize Men's Mineral Hand Cream 100ml
€ 10,99
€ 109,90/L
Of 3 betalingen van € 3,66/mnd.
Of € 3,66/mnd.
9+ winkels
Trending
Ahava Active Moisture Gel Cream 50ml
€ 27,77
€ 555,40/L
Of 3 betalingen van € 9,25/mnd.
Of € 9,25/mnd.
9+ winkels
Ahava Dead Sea Osmoter Concentrate Smoothing Lotion 50ml
€ 28,35
€ 567,00/L
Of 3 betalingen van € 9,45/mnd.
Of € 9,45/mnd.
9+ winkels
Je hebt 24 van de 191 producten bekeken
Toon meer
Klarna
Over ons
Careers
Legal
Pers
Privacy
Veiligheid
Duurzaamheid
Doorverkopen
Gedragscode BNPL
Wikipink
Toegankelijkheid
Auto-Track
Contact opnemen met Klarna
Contactgegevens voor autoriteiten
Raad van bestuur
Investeerdersrelaties
Klant
Hulp
Login
Winkeloverzicht
Kopersbescherming voor consumenten
Klachten
Onze belofte
Privacyinstellingen
Je herroepingsrecht
Zakelijk
Webwinkelsupport
Zakelijke login
Verkoop met Klarna
Developers
Operationele status
Platformen en partners
Klarna
Over ons
Careers
Legal
Pers
Privacy
Veiligheid
Duurzaamheid
Doorverkopen
Gedragscode BNPL
Wikipink
Toegankelijkheid
Auto-Track
Contact opnemen met Klarna
Contactgegevens voor autoriteiten
Raad van bestuur
Investeerdersrelaties
Klant
Hulp
Login
Winkeloverzicht
Kopersbescherming voor consumenten
Klachten
Onze belofte
Privacyinstellingen
Je herroepingsrecht
Zakelijk
Webwinkelsupport
Zakelijke login
Verkoop met Klarna
Developers
Operationele status
Platformen en partners
Markt
Nederland
Volg
Copyright © 2005-2026 Klarna Bank AB (publ). Headquarters: Stockholm, Sweden. All rights reserved. Klarna Bank AB (publ). Sveavägen 46, 111 34 Stockholm. Organization number: 556737-0431
Afbeeldingen op deze website kunnen door AI gegenereerd zijn.
Cookies
Klarna.com