Voor shoppers
Voor bedrijven
Ontdek Klarna
Betaalmethoden
Betaalmethoden
Betaal nu
Betaal in 3 delen
Betaal in 30 dagen
Winkelen en beloningen
Cashback
Winkeloverzicht
Lidmaatschappen
Financiën
Klarna Card
Bankrekening
Spaarrekeningen
Vaste rekening
Flex rekening
Mobiel
Reis-eSIM
Shop
Winkels
Albert Heijn
MediaMarkt
Kruidvat
Bol
Booking.com
Winkeloverzicht
Shop & vergelijk prijzen
Aanbiedingen
Gezondheid & Schoonheid
Kleding
Speelgoed
Huizen en Interieurs
Geluid & Beeld
Sport en Outdoor
Computers
Klussen
Fotografieën
Gaming en Entertainment
Telefoons & Wearables
Kinderen en Familie
Gemotoriseerde Vervoersmiddelen
Tuin en Terras
Keukenapparaten
Huishoudapparaten
Boeken, Films en Muziek
Kantooruitrustingen
Alle categorieën
App
Hulp
Meer weergeven
NL
Login
Klarna
/
Garnier
Betaal flexibel met
Garnier
Winkel in de Klarna-app om te betalen met Klarna
Filter
Sorteren op Populariteit
Trending
Garnier Ambre Solaire Natural Bronzer Self-Tan Face Drops 30ml
€ 9,95
€ 331,67/L
9+ winkels
-14%
Garnier Loving Blends Honey Shampoo 300 ml
€ 3,71
€ 4,33
9 winkels
Trending
Garnier Fructis Hair Food Aloe Vera Mask
€ 6,19
€ 15,48/L
8 winkels
-14%
Garnier Loving Blends Honey Conditioner 250 ml
€ 3,71
€ 14,84/L
8 winkels
Trending
Garnier Fructis Hair Food Pineapple Mask
€ 6,96
€ 17,40/L
Of 3 betalingen van € 2,32/mnd.
Of € 2,32/mnd.
9 winkels
Garnier Keratin Alpha Sleek Shampoo 300ml
€ 20,66
€ 68,87/L
8 winkels
Garnier Vitamin C Anti-Dark Spots & Brightening Serum 30ml
€ 10,73
€ 357,67/L
5 winkels
Garnier Strengthening Shampoo Aloe Hydra Bomb Fructis
€ 5,75
€ 15,97/L
7 winkels
-19%
Garnier Garnitr Hyaluron Fresh Plump Sorbet Crème 85 ml 85ml
€ 3,99
€ 46,94/L
7 winkels
Trending
Garnier Loving Blends Conditioner Milde Haver 250 ml
€ 4,04
€ 16,16/L
7 winkels
Garnier Olia Permanent Hair Colour #5.5 Mahogany Brown
€ 8,94
€ 447,00/L
5 winkels
Garnier Hyaluronic Sensitive Care Deodorant 72h 150ml
€ 4
€ 26,67/L
Of 3 betalingen van € 1,33/mnd.
Of € 1,33/mnd.
4 winkels
Trending
Garnier Pure Active Hydrating Deep Cleanser 250ml
€ 7,30
€ 29,20/L
Of 3 betalingen van € 2,43/mnd.
Of € 2,43/mnd.
3 winkels
Garnier Loving Blends Argan Camelia Shampoo 300 ml
€ 3,71
8 winkels
Garnier Loving Blends Avocado Olie Shea Boter 300 ml
€ 4,19
8 winkels
-17%
Garnier Pure Active Anti-Blackhead Pore Strips 4 Pack
€ 4,60
€ 5,52
8 winkels
Garnier SkinActive Hydra Bomb Sheet Mask 50ml
€ 2,19
€ 43,80/L
7 winkels
Garnier Loving Blends Milde Haver Shampoo 300ml
€ 3,71
7 winkels
Garnier Original Remedies Shampoing Au Charbon Magnétique 250 ml
€ 4,30
€ 17,20/L
7 winkels
Trending
Garnier Loving Blends Kokosmelk Macadamia 300 ml
€ 4,48
7 winkels
Trending
Garnier Loving Blends Conditioner Avocado Olie 250 ml
€ 4,64
€ 18,56/L
7 winkels
Garnier Fructis Hidra Liso Mascarilla
€ 5,17
€ 17,23/L
7 winkels
Garnier Fructis Aloe Vera Hair Food Shampoo
€ 6,53
€ 18,66/L
7 winkels
-33%
Garnier Bio Dagcreme Met Vitamine C 50 ml 50ml
€ 7,99
€ 159,80/L
7 winkels
Je hebt 24 van de 1509 producten bekeken
Toon meer
Klarna
Over ons
Careers
Legal
Pers
Privacy
Veiligheid
Duurzaamheid
Doorverkopen
Gedragscode BNPL
Wikipink
Toegankelijkheid
Auto-Track
Contact opnemen met Klarna
Contactgegevens voor autoriteiten
Raad van bestuur
Investeerdersrelaties
Klant
Hulp
Login
Winkeloverzicht
Kopersbescherming voor consumenten
Klachten
Onze belofte
Privacyinstellingen
Je herroepingsrecht
Zakelijk
Webwinkelsupport
Zakelijke login
Verkoop met Klarna
Developers
Operationele status
Platformen en partners
Klarna
Over ons
Careers
Legal
Pers
Privacy
Veiligheid
Duurzaamheid
Doorverkopen
Gedragscode BNPL
Wikipink
Toegankelijkheid
Auto-Track
Contact opnemen met Klarna
Contactgegevens voor autoriteiten
Raad van bestuur
Investeerdersrelaties
Klant
Hulp
Login
Winkeloverzicht
Kopersbescherming voor consumenten
Klachten
Onze belofte
Privacyinstellingen
Je herroepingsrecht
Zakelijk
Webwinkelsupport
Zakelijke login
Verkoop met Klarna
Developers
Operationele status
Platformen en partners
Markt
Nederland
Volg
Copyright © 2005-2026 Klarna Bank AB (publ). Headquarters: Stockholm, Sweden. All rights reserved. Klarna Bank AB (publ). Sveavägen 46, 111 34 Stockholm. Organization number: 556737-0431
Afbeeldingen op deze website kunnen door AI gegenereerd zijn.
Cookies
Klarna.com