Voor shoppers
Voor bedrijven
Ontdek Klarna
Betaalmethoden
Betaalmethoden
Betaal nu
Betaal in 3 delen
Betaal in 30 dagen
Winkelen en beloningen
Cashback
Winkeloverzicht
Lidmaatschappen
Financiën
Klarna Card
Bankrekening
Spaarrekeningen
Vaste rekening
Flex rekening
Mobiel
Reis-eSIM
Shop
Winkels
Albert Heijn
MediaMarkt
Kruidvat
Bol
Booking.com
Winkeloverzicht
Shop & vergelijk prijzen
Aanbiedingen
Gezondheid & Schoonheid
Kleding
Speelgoed
Huizen en Interieurs
Geluid & Beeld
Sport en Outdoor
Computers
Klussen
Fotografieën
Gaming en Entertainment
Telefoons & Wearables
Kinderen en Familie
Gemotoriseerde Vervoersmiddelen
Tuin en Terras
Keukenapparaten
Huishoudapparaten
Boeken, Films en Muziek
Kantooruitrustingen
Alle categorieën
App
Hulp
Meer weergeven
NL
Login
Klarna
/
Rene Furterer
Betaal flexibel met
RENE FURTERER
Rene Furterer
Winkel in de Klarna-app om te betalen met Klarna
Filter
Sorteren op Populariteit
Rene Furterer René Absolue Kératine Shampoo 200 ml
€ 14,02
€ 70,10/L
9+ winkels
Rene Furterer Absolue Kératine Sublieme 100 ml
€ 22,75
€ 227,50/L
9+ winkels
-22%
Rene Furterer Sublime Curl Crème 100 ml
€ 14,92
€ 149,20/L
9+ winkels
Rene Furterer René Astera Shampoo 200 ml
€ 12,14
€ 60,70/L
9+ winkels
Trending
Rene Furterer Okara Silver Toning Shampoo
€ 13,07
9+ winkels
Rene Furterer Tonucia Replumping Shampoo
€ 13,17
€ 68,00/L
9+ winkels
Trending
Rene Furterer Sublime Curl Activating Shampoo 200 ml
€ 11,69
€ 68,00/L
9+ winkels
Trending
Rene Furterer René Color Glow Shampoo 200 ml
€ 14,93
€ 74,65/L
9+ winkels
Rene Furterer Volumea Volumizing Conditioner
€ 17,44
€ 116,27/L
9+ winkels
Trending
Rene Furterer Sublime Karité Hydraterende Shampoo 200 ml
€ 12,01
€ 60,05/L
9+ winkels
Rene Furterer Sublime Curl Activating Conditioner
€ 16,93
€ 112,87/L
9+ winkels
Trending
Rene Furterer Curbicia Reinigende Shampoo 150 ml
€ 14,99
€ 99,93/L
Of 3 betalingen van € 4,99/mnd.
Of € 4,99/mnd.
9+ winkels
Rene Furterer Okara Blond Brightening Conditioner
€ 14,04
€ 102,67/L
9+ winkels
Rene Furterer René Scrub Head Spa 150 ml
€ 22,32
9+ winkels
Trending
Rene Furterer Complexe 5 Concentré Stimulant Head Spa50ml
€ 32,05
€ 641,00/L
9+ winkels
Rene Furterer René Solaire KPF 50+ 100 ml
€ 16,08
€ 160,80/L
9+ winkels
Rene Furterer René Color Glow Masker 100 ml
€ 20,34
€ 203,40/L
9+ winkels
Rene Furterer Naturia Gentle Micellar Shampoo
€ 5,05
9+ winkels
Rene Furterer Sublime Karité Hydraterend Masker 100 ml
€ 16,95
9+ winkels
Rene Furterer Naturia Droog Shampoo 200 ml
€ 10,26
€ 51,30/L
9 winkels
Rene Furterer Naturia Micellaire Shampoo 400 ml
€ 10,62
€ 26,55/L
9 winkels
Rene Furterer Okara Blond Brightening Spray
€ 15,70
€ 104,67/L
9 winkels
Rene Furterer René Neopur 150 ml
€ 15,86
€ 105,73/L
9 winkels
Rene Furterer Tonucia Concentrated Youth Serum
€ 21,63
€ 288,40/L
9 winkels
Je hebt 24 van de 92 producten bekeken
Toon meer
Klarna
Over ons
Careers
Legal
Pers
Privacy
Veiligheid
Duurzaamheid
Doorverkopen
Gedragscode BNPL
Wikipink
Toegankelijkheid
Auto-Track
Contact opnemen met Klarna
Contactgegevens voor autoriteiten
Raad van bestuur
Investeerdersrelaties
Klant
Hulp
Login
Winkeloverzicht
Kopersbescherming voor consumenten
Klachten
Onze belofte
Privacyinstellingen
Je herroepingsrecht
Zakelijk
Webwinkelsupport
Zakelijke login
Verkoop met Klarna
Developers
Operationele status
Platformen en partners
Klarna
Over ons
Careers
Legal
Pers
Privacy
Veiligheid
Duurzaamheid
Doorverkopen
Gedragscode BNPL
Wikipink
Toegankelijkheid
Auto-Track
Contact opnemen met Klarna
Contactgegevens voor autoriteiten
Raad van bestuur
Investeerdersrelaties
Klant
Hulp
Login
Winkeloverzicht
Kopersbescherming voor consumenten
Klachten
Onze belofte
Privacyinstellingen
Je herroepingsrecht
Zakelijk
Webwinkelsupport
Zakelijke login
Verkoop met Klarna
Developers
Operationele status
Platformen en partners
Markt
Nederland
Volg
Copyright © 2005-2026 Klarna Bank AB (publ). Headquarters: Stockholm, Sweden. All rights reserved. Klarna Bank AB (publ). Sveavägen 46, 111 34 Stockholm. Organization number: 556737-0431
Afbeeldingen op deze website kunnen door AI gegenereerd zijn.
Cookies
Klarna.com