Voor shoppers
Voor bedrijven
Ontdek Klarna
Betaalmethoden
Betaalmethoden
Betaal nu
Betaal in 3 delen
Betaal in 30 dagen
Winkelen en beloningen
Cashback
Winkeloverzicht
Lidmaatschappen
Financiën
Klarna Card
Bankrekening
Spaarrekeningen
Vaste rekening
Flex rekening
Mobiel
Reis-eSIM
Shop
Winkels
Albert Heijn
MediaMarkt
Kruidvat
Bol
Booking.com
Winkeloverzicht
Shop & vergelijk prijzen
Aanbiedingen
Gezondheid & Schoonheid
Kleding
Speelgoed
Huizen en Interieurs
Geluid & Beeld
Sport en Outdoor
Computers
Klussen
Fotografieën
Gaming en Entertainment
Telefoons & Wearables
Kinderen en Familie
Gemotoriseerde Vervoersmiddelen
Tuin en Terras
Keukenapparaten
Huishoudapparaten
Boeken, Films en Muziek
Kantooruitrustingen
Alle categorieën
App
Hulp
Meer weergeven
NL
Login
Klarna
/
Katrin
Betaal flexibel met
KATRIN
Katrin
Winkel in de Klarna-app om te betalen met Klarna
Filter
Sorteren op Populariteit
Katrin Zeepdispenser 77335 500 ml
€ 27,43
7 winkels
Katrin Plus Facial Tissue 100pcs
€ 1,33
8 winkels
Katrin Centerfeed M Wit
€ 28,35
8 winkels
Katrin Handdoeken 2-laags pak van 25 x 160
€ 48,59
8 winkels
Katrin Handzeep 500 ml
€ 4,97
€ 9,94/L
7 winkels
Katrin Sojadrink Campina 1 Liter
€ 28,35
6 winkels
Katrin Classic 2-Ply Hand Towel 6-pack
€ 33,81
6 winkels
Katrin Hand Towel Dispenser M
€ 37,49
6 winkels
Katrin Sojadrink Campina 1 Liter
€ 97,90
6 winkels
Katrin Open Inworp 50 Liter Zwart 2 Stuks 50L
€ 40,35
€ 0,81/L
5 winkels
Katrin Plus Toiletpapier 3-laags 72 Rollen
€ 46,22
5 winkels
Katrin Handdoekroldispenser 82094 Wit
€ 108,89
5 winkels
Katrin Keukenrol 2-laags 64 vel Wit
€ 4,33
4 winkels
Katrin Skumsæbe Natural - uden farve parfume
€ 5,42
4 winkels
Katrin Foam Soap Pure Neutral 1L
€ 6,98
€ 6,98/L
4 winkels
Katrin Toiletpapier Gigant M Jumbo Medium 2-Laags 300m Wit 6 Rollen
€ 23,12
4 winkels
Katrin Handdoekdispenser Klein Wit 88942
€ 27,21
4 winkels
Katrin Poetspapierdispenser Klein Wit
€ 28,35
4 winkels
Katrin Handdoekdispenser 77434 M
€ 34,03
4 winkels
Katrin Handdoekdispenser 1 Liter
€ 34,03
4 winkels
Katrin Zeepdispenser 1000 ml Wit 1L
€ 36,60
€ 36,60/L
4 winkels
Katrin Handdoekdispenser Extra Groot Wit XL
€ 78,99
4 winkels
Katrin Handdoekdispenser Extra Groot Zwart XL
€ 78,99
4 winkels
Katrin Touchfree Soap Dispenser 500ml
€ 88,82
€ 177,64/L
4 winkels
Je hebt 24 van de 95 producten bekeken
Toon meer
Klarna
Over ons
Careers
Legal
Pers
Privacy
Veiligheid
Duurzaamheid
Doorverkopen
Gedragscode BNPL
Wikipink
Toegankelijkheid
Auto-Track
Contact opnemen met Klarna
Contactgegevens voor autoriteiten
Raad van bestuur
Investeerdersrelaties
Klant
Hulp
Login
Winkeloverzicht
Kopersbescherming voor consumenten
Klachten
Onze belofte
Privacyinstellingen
Je herroepingsrecht
Zakelijk
Webwinkelsupport
Zakelijke login
Verkoop met Klarna
Developers
Operationele status
Platformen en partners
Klarna
Over ons
Careers
Legal
Pers
Privacy
Veiligheid
Duurzaamheid
Doorverkopen
Gedragscode BNPL
Wikipink
Toegankelijkheid
Auto-Track
Contact opnemen met Klarna
Contactgegevens voor autoriteiten
Raad van bestuur
Investeerdersrelaties
Klant
Hulp
Login
Winkeloverzicht
Kopersbescherming voor consumenten
Klachten
Onze belofte
Privacyinstellingen
Je herroepingsrecht
Zakelijk
Webwinkelsupport
Zakelijke login
Verkoop met Klarna
Developers
Operationele status
Platformen en partners
Markt
Nederland
Volg
Copyright © 2005-2026 Klarna Bank AB (publ). Headquarters: Stockholm, Sweden. All rights reserved. Klarna Bank AB (publ). Sveavägen 46, 111 34 Stockholm. Organization number: 556737-0431
Afbeeldingen op deze website kunnen door AI gegenereerd zijn.
Cookies
Klarna.com