Voor shoppers
Voor bedrijven
Ontdek Klarna
Betaalmethoden
Betaalmethoden
Betaal nu
Betaal in 3 delen
Betaal in 30 dagen
Winkelen en beloningen
Cashback
Winkeloverzicht
Lidmaatschappen
Financiën
Klarna Card
Bankrekening
Spaarrekeningen
Vaste rekening
Flex rekening
Mobiel
Reis-eSIM
Shop
Winkels
Albert Heijn
MediaMarkt
Kruidvat
Bol
Booking.com
Winkeloverzicht
Shop & vergelijk prijzen
Aanbiedingen
Gezondheid & Schoonheid
Kleding
Speelgoed
Huizen en Interieurs
Geluid & Beeld
Sport en Outdoor
Computers
Klussen
Fotografieën
Gaming en Entertainment
Telefoons & Wearables
Kinderen en Familie
Gemotoriseerde Vervoersmiddelen
Tuin en Terras
Keukenapparaten
Huishoudapparaten
Boeken, Films en Muziek
Kantooruitrustingen
Alle categorieën
App
Hulp
Meer weergeven
NL
Login
Klarna
/
Nivea Men
Betaal flexibel met
NIVEA MEN
Nivea Men
Winkel in de Klarna-app om te betalen met Klarna
Filter
Sorteren op Populariteit
Nivea Men Deodorant Spray Fresh Sensation 150 ml
€ 2,67
€ 17,80/L
7 winkels
-16%
Nivea Men Active Energy Wake-up Gezichtsgel 50 ml 50ml
€ 8,39
€ 167,80/L
7 winkels
Nivea Men Deodorant Roller Deep Beat
€ 2,40
6 winkels
Nivea Men Active Clean Douchegel 500 ml
€ 5
€ 10,00/L
6 winkels
Nivea Men Deodorant Roller 50 ml
€ 3,30
€ 66,00/L
6 winkels
Nivea Men Active Craft Stylers Cream 150 ml
€ 5,69
€ 37,93/L
5 winkels
Nivea Men Energy Shower Gel
€ 1,39
€ 27,80/L
4 winkels
Nivea Men Derma Control Defend Antitranspirant Spray 150 ml
€ 4,24
4 winkels
Nivea Men Protege & Cuida après rasage balm hidratante 100 ml
€ 7,32
€ 73,20/L
4 winkels
Nivea Men Anti-Age Hyaluron Eye Cream 15Ml 15ml
€ 15,90
€ 1.060,00/L
Of 3 betalingen van € 5,30/mnd.
Of € 5,30/mnd.
4 winkels
-33%
Nivea Men Deodorants Mannen Invisibleack White Antitranspirant W Bullet 48H Rol Op 50ml
€ 2,90
€ 58,00/L
2 winkels
Nivea Men Douchegel Fresh Energy Pflegedusche Mini 50ml
€ 0,95
€ 19,00/L
3 winkels
-33%
Nivea Men Sensitive Scheerschuim 50 ml
€ 1,99
€ 39,80/L
3 winkels
Nivea Men Sport 24H Fresh Effect 3-in-1 Douchegel 250 ml
€ 2,29
3 winkels
Nivea Men Invisible Black & White Original Deo Spray
€ 2,49
€ 16,60/L
3 winkels
Nivea Men Fresh Active Deo Stick 50ml
€ 2,91
€ 1,97/L
3 winkels
Nivea Men Deospray Heren Fris Actief 200 ml
€ 2,99
€ 14,95/L
3 winkels
-50%
Nivea Men Shampoo Douchegel 3in1 Total Relax 250 ml
€ 2,99
€ 5,99
3 winkels
-48%
Nivea Men Fresh Sensation Roll-on Deodorants 50ml
€ 2,99
€ 59,80/L
3 winkels
Nivea Men Douchegel Mannen Sport 500 ml
€ 3,49
€ 6,98/L
3 winkels
Nivea Men Fresh Active Deodorant 75 ml
€ 4,25
3 winkels
-37%
Nivea Men Douchegel Dusche Active Energy 250ml
€ 4,45
€ 7,01
3 winkels
Trending
Nivea Men Silver Protect Antitranspirant Roller 50 ml
€ 4,48
Of 3 betalingen van € 1,49/mnd.
Of € 1,49/mnd.
3 winkels
Nivea Men Derma Control Clinical 100h Ultra Comfort Stick 50 ml
€ 4,50
€ 90,00/L
3 winkels
Je hebt 24 van de 186 producten bekeken
Toon meer
Klarna
Over ons
Careers
Legal
Pers
Privacy
Veiligheid
Duurzaamheid
Doorverkopen
Gedragscode BNPL
Wikipink
Toegankelijkheid
Auto-Track
Contact opnemen met Klarna
Contactgegevens voor autoriteiten
Raad van bestuur
Investeerdersrelaties
Klant
Hulp
Login
Winkeloverzicht
Kopersbescherming voor consumenten
Klachten
Onze belofte
Privacyinstellingen
Je herroepingsrecht
Zakelijk
Webwinkelsupport
Zakelijke login
Verkoop met Klarna
Developers
Operationele status
Platformen en partners
Klarna
Over ons
Careers
Legal
Pers
Privacy
Veiligheid
Duurzaamheid
Doorverkopen
Gedragscode BNPL
Wikipink
Toegankelijkheid
Auto-Track
Contact opnemen met Klarna
Contactgegevens voor autoriteiten
Raad van bestuur
Investeerdersrelaties
Klant
Hulp
Login
Winkeloverzicht
Kopersbescherming voor consumenten
Klachten
Onze belofte
Privacyinstellingen
Je herroepingsrecht
Zakelijk
Webwinkelsupport
Zakelijke login
Verkoop met Klarna
Developers
Operationele status
Platformen en partners
Markt
Nederland
Volg
Copyright © 2005-2026 Klarna Bank AB (publ). Headquarters: Stockholm, Sweden. All rights reserved. Klarna Bank AB (publ). Sveavägen 46, 111 34 Stockholm. Organization number: 556737-0431
Afbeeldingen op deze website kunnen door AI gegenereerd zijn.
Cookies
Klarna.com