Voor shoppers
Voor bedrijven
Ontdek Klarna
Betaalmethoden
Betaalmethoden
Betaal nu
Betaal in 3 delen
Betaal in 30 dagen
Winkelen en beloningen
Cashback
Winkeloverzicht
Lidmaatschappen
Financiën
Klarna Card
Bankrekening
Spaarrekeningen
Vaste rekening
Flex rekening
Mobiel
Reis-eSIM
Shop
Winkels
Albert Heijn
MediaMarkt
Kruidvat
Bol
Booking.com
Winkeloverzicht
Shop & vergelijk prijzen
Aanbiedingen
Gezondheid & Schoonheid
Kleding
Speelgoed
Huizen en Interieurs
Geluid & Beeld
Sport en Outdoor
Computers
Klussen
Fotografieën
Gaming en Entertainment
Telefoons & Wearables
Kinderen en Familie
Gemotoriseerde Vervoersmiddelen
Tuin en Terras
Keukenapparaten
Huishoudapparaten
Boeken, Films en Muziek
Kantooruitrustingen
Alle categorieën
App
Hulp
Meer weergeven
NL
Login
Klarna
/
Impulse
Betaal flexibel met
Impulse
Winkel in de Klarna-app om te betalen met Klarna
Filter
Sorteren op Populariteit
Impulse Unisex Perfume Serenity Sunstone 150 ml
€ 5,42
6 winkels
Impulse Truelove Body Spray
€ 3,06
5 winkels
Impulse Unisex Inner Peace Amethyst Perfume 151ml
€ 5,42
€ 35,89/L
5 winkels
Impulse Ecoiffier Looptractor met Voorlader en Wagen
€ 39,99
5 winkels
Impulse Self Love Rose Quartz 150 ml
€ 5,42
4 winkels
Impulse Unisex Perfume Balanced Mind Jade 150 ml
€ 5,42
€ 36,13/L
4 winkels
Impulse Instant Crush Orchidee & Sandelhout Lichaamsspray 75ml
€ 1,19
2 winkels
Impulse Golden Grace Body Mist 100ml
€ 1,29
2 winkels
Impulse Radiant Soul Body Mist 100ml
€ 1,29
€ 12,90/L
2 winkels
Impulse Impulse Toys Motor 112 Truck 1 20
€ 14,90
Of 3 betalingen van € 4,96/mnd.
Of € 4,96/mnd.
2 winkels
Impulse Monstertruck Die-Cast Met Freewheel 2-Pack
€ 10,13
Of 3 betalingen van € 3,37/mnd.
Of € 3,37/mnd.
1 winkel
Impulse Tease Body Deo Spray
€ 10,35
€ 138,00/L
1 winkel
Impulse Toys Motor 112 Cement Mixer Truck
€ 14,90
Of 3 betalingen van € 4,96/mnd.
Of € 4,96/mnd.
1 winkel
Impulse Wooden Stacking Tower
€ 15,69
Of 3 betalingen van € 5,23/mnd.
Of € 5,23/mnd.
1 winkel
Impulse Dickie SOS Politieauto Audi RS3 met Slagboom en Accessoires 1:32
€ 20,90
1 winkel
Klarna
Over ons
Careers
Legal
Pers
Privacy
Veiligheid
Duurzaamheid
Doorverkopen
Gedragscode BNPL
Wikipink
Toegankelijkheid
Auto-Track
Contact opnemen met Klarna
Contactgegevens voor autoriteiten
Raad van bestuur
Investeerdersrelaties
Klant
Hulp
Login
Winkeloverzicht
Kopersbescherming voor consumenten
Klachten
Onze belofte
Privacyinstellingen
Je herroepingsrecht
Zakelijk
Webwinkelsupport
Zakelijke login
Verkoop met Klarna
Developers
Operationele status
Platformen en partners
Klarna
Over ons
Careers
Legal
Pers
Privacy
Veiligheid
Duurzaamheid
Doorverkopen
Gedragscode BNPL
Wikipink
Toegankelijkheid
Auto-Track
Contact opnemen met Klarna
Contactgegevens voor autoriteiten
Raad van bestuur
Investeerdersrelaties
Klant
Hulp
Login
Winkeloverzicht
Kopersbescherming voor consumenten
Klachten
Onze belofte
Privacyinstellingen
Je herroepingsrecht
Zakelijk
Webwinkelsupport
Zakelijke login
Verkoop met Klarna
Developers
Operationele status
Platformen en partners
Markt
Nederland
Volg
Copyright © 2005-2026 Klarna Bank AB (publ). Headquarters: Stockholm, Sweden. All rights reserved. Klarna Bank AB (publ). Sveavägen 46, 111 34 Stockholm. Organization number: 556737-0431
Afbeeldingen op deze website kunnen door AI gegenereerd zijn.
Cookies
Klarna.com