Voor shoppers
Voor bedrijven
Ontdek Klarna
Betaalmethoden
Betaalmethoden
Betaal nu
Betaal in 3 delen
Betaal in 30 dagen
Winkelen en beloningen
Cashback
Winkeloverzicht
Lidmaatschappen
Financiën
Klarna Card
Bankrekening
Spaarrekeningen
Vaste rekening
Flex rekening
Mobiel
Reis-eSIM
Shop
Winkels
Albert Heijn
MediaMarkt
Kruidvat
Bol
Booking.com
Winkeloverzicht
Shop & vergelijk prijzen
Aanbiedingen
Gezondheid & Schoonheid
Kleding
Speelgoed
Huizen en Interieurs
Geluid & Beeld
Sport en Outdoor
Computers
Klussen
Fotografieën
Gaming en Entertainment
Telefoons & Wearables
Kinderen en Familie
Gemotoriseerde Vervoersmiddelen
Tuin en Terras
Keukenapparaten
Huishoudapparaten
Boeken, Films en Muziek
Kantooruitrustingen
Alle categorieën
App
Hulp
Meer weergeven
NL
Login
Klarna
/
Mexx
Betaal flexibel met
MEXX
Mexx
Winkel in de Klarna-app om te betalen met Klarna
Filter
Sorteren op Populariteit
Mexx Woman Eau de Toilette Spray 60 ml
€ 16,49
€ 274,83/L
9 winkels
Mexx Pluck Laarzen
€ 61,95
Of 3 betalingen van € 20,65/mnd.
Of € 20,65/mnd.
8 winkels
Trending
Mexx Palma Ora - Zwart
€ 60
7 winkels
Trending
Mexx Sneakers Radja Pax - Zwart
€ 44,99
Of 3 betalingen van € 14,99/mnd.
Of € 14,99/mnd.
8 winkels
Mexx Norah Komo Sneakers - Wit
€ 54,97
6 winkels
Mexx Inspired Nature Eau de Parfum 50ml
€ 14,99
€ 299,80/L
Of 3 betalingen van € 4,99/mnd.
Of € 4,99/mnd.
5 winkels
Mexx Ice Touch Woman Bodymist 250 ml
€ 6,60
€ 26,40/L
Of 3 betalingen van € 2,20/mnd.
Of € 2,20/mnd.
4 winkels
Trending
Mexx Inspired Nature Voor Dames Eau de Parfum 30 ml
€ 12,90
€ 430,00/L
Of 3 betalingen van € 4,30/mnd.
Of € 4,30/mnd.
5 winkels
Trending
Mexx Holea Glad Boots - Zwart
€ 44,95
Of 3 betalingen van € 14,98/mnd.
Of € 14,98/mnd.
9 winkels
-17%
Mexx Inspired Nature Body Mist
€ 6,49
€ 25,96/L
8 winkels
Mexx Sneakers Palma Ora Groen/Zwart
€ 52,48
Of 3 betalingen van € 17,49/mnd.
Of € 17,49/mnd.
8 winkels
Mexx Boots Micla Kasia - Zwart
€ 65,14
Of 3 betalingen van € 21,71/mnd.
Of € 21,71/mnd.
7 winkels
-29%
Mexx Dames Sneakers Leer - Veelkleurig
€ 54,99
€ 77
Of 3 betalingen van € 18,33/mnd.
Of € 18,33/mnd.
6 winkels
Mexx Black Eau de Toilette Spray 30 ml
€ 11,60
€ 392,29/L
Of 3 betalingen van € 3,86/mnd.
Of € 3,86/mnd.
5 winkels
Mexx Fresh Woman EdT
€ 39,69
€ 2.646,00/L
1 winkel
Mexx Black Man EdP
€ 14,42
€ 288,40/L
5 winkels
Trending
Mexx Man New Look Eau de Toilette
€ 12,72
€ 254,40/L
Of 3 betalingen van € 4,24/mnd.
Of € 4,24/mnd.
4 winkels
Trending
Mexx Woman Eau de Toilette Spray 40 ml
€ 10,80
€ 270,00/L
Of 3 betalingen van € 3,60/mnd.
Of € 3,60/mnd.
3 winkels
Mexx Woman Eau de Parfum 40 ml
€ 12
€ 300,00/L
Of 3 betalingen van € 4,00/mnd.
Of € 4,00/mnd.
7 winkels
-15%
Mexx Inspired Warmth Body Mist
€ 6,49
€ 25,96/L
6 winkels
Mexx Signature Simply Man Eau de Toilette 30 ml
€ 8,40
€ 280,00/L
Of 3 betalingen van € 2,80/mnd.
Of € 2,80/mnd.
6 winkels
Mexx Inspired Nature Men Eau de Parfum
€ 10,80
€ 360,00/L
Of 3 betalingen van € 3,60/mnd.
Of € 3,60/mnd.
6 winkels
Trending
Mexx Ice Touch For Women Eau de Toilette 29.6ml
€ 10,32
€ 349,00/L
Of 3 betalingen van € 3,44/mnd.
Of € 3,44/mnd.
5 winkels
Mexx Meisjes Boots Star Stretch - Zwart
€ 55,99
Of 3 betalingen van € 18,66/mnd.
Of € 18,66/mnd.
3 winkels
Je hebt 24 van de 1385 producten bekeken
Toon meer
Klarna
Over ons
Careers
Legal
Pers
Privacy
Veiligheid
Duurzaamheid
Doorverkopen
Gedragscode BNPL
Wikipink
Toegankelijkheid
Auto-Track
Contact opnemen met Klarna
Contactgegevens voor autoriteiten
Raad van bestuur
Investeerdersrelaties
Klant
Hulp
Login
Winkeloverzicht
Kopersbescherming voor consumenten
Klachten
Onze belofte
Privacyinstellingen
Je herroepingsrecht
Zakelijk
Webwinkelsupport
Zakelijke login
Verkoop met Klarna
Developers
Operationele status
Platformen en partners
Klarna
Over ons
Careers
Legal
Pers
Privacy
Veiligheid
Duurzaamheid
Doorverkopen
Gedragscode BNPL
Wikipink
Toegankelijkheid
Auto-Track
Contact opnemen met Klarna
Contactgegevens voor autoriteiten
Raad van bestuur
Investeerdersrelaties
Klant
Hulp
Login
Winkeloverzicht
Kopersbescherming voor consumenten
Klachten
Onze belofte
Privacyinstellingen
Je herroepingsrecht
Zakelijk
Webwinkelsupport
Zakelijke login
Verkoop met Klarna
Developers
Operationele status
Platformen en partners
Markt
Nederland
Volg
Copyright © 2005-2026 Klarna Bank AB (publ). Headquarters: Stockholm, Sweden. All rights reserved. Klarna Bank AB (publ). Sveavägen 46, 111 34 Stockholm. Organization number: 556737-0431
Afbeeldingen op deze website kunnen door AI gegenereerd zijn.
Cookies
Klarna.com