Voor shoppers
Voor bedrijven
Ontdek Klarna
Betaalmethoden
Betaalmethoden
Betaal nu
Betaal in 3 delen
Betaal in 30 dagen
Winkelen en beloningen
Cashback
Winkeloverzicht
Lidmaatschappen
Financiën
Klarna Card
Bankrekening
Spaarrekeningen
Vaste rekening
Flex rekening
Mobiel
Reis-eSIM
Shop
Winkels
Albert Heijn
MediaMarkt
Kruidvat
Bol
Booking.com
Winkeloverzicht
Shop & vergelijk prijzen
Aanbiedingen
Gezondheid & Schoonheid
Kleding
Speelgoed
Huizen en Interieurs
Geluid & Beeld
Sport en Outdoor
Computers
Klussen
Fotografieën
Gaming en Entertainment
Telefoons & Wearables
Kinderen en Familie
Gemotoriseerde Vervoersmiddelen
Tuin en Terras
Keukenapparaten
Huishoudapparaten
Boeken, Films en Muziek
Kantooruitrustingen
Alle categorieën
App
Hulp
Meer weergeven
NL
Login
Klarna
/
Derma
Betaal flexibel met
Derma
Winkel in de Klarna-app om te betalen met Klarna
Filter
Sorteren op Populariteit
Trending
Derma After Sun Sorbet 200ml
€ 7,95
€ 39,75/L
Of 3 betalingen van € 2,65/mnd.
Of € 2,65/mnd.
6 winkels
Trending
Derma Eco Cleansing Gel 200ml
€ 6,47
€ 32,35/L
9 winkels
Derma Family Body Lotion 350ml
€ 5,53
€ 15,80/L
Of 3 betalingen van € 1,84/mnd.
Of € 1,84/mnd.
8 winkels
-10%
Derma Eco Anti-Age Cream 50ml
€ 8,02
€ 160,40/L
8 winkels
Derma Eco Day Cream 50ml
€ 8,02
€ 160,40/L
8 winkels
Derma Eco Micellar Water 200ml
€ 6,63
€ 33,15/L
7 winkels
-10%
Derma Man Face Cream 50ml
€ 7,95
€ 159,00/L
7 winkels
Derma Eco Night Cream 50ml
€ 8,25
€ 165,00/L
7 winkels
-14%
Derma Eco Body Oil 150ml
€ 8,58
€ 57,20/L
7 winkels
Derma Eco Firming Anti-Age Serum 30ml
€ 9,96
€ 332,00/L
Of 3 betalingen van € 3,32/mnd.
Of € 3,32/mnd.
7 winkels
Derma Face Sun Lotion Anti-Age SPF50 50ml
€ 11,39
€ 227,80/L
Of 3 betalingen van € 3,79/mnd.
Of € 3,79/mnd.
7 winkels
Trending
Derma Family Antiperspirant Deo Roll-on
€ 3,95
€ 79,00/L
6 winkels
Derma Eco Baby Salve 100ml
€ 4,84
€ 48,40/L
6 winkels
Derma Eco Shampoo
€ 5,20
€ 20,80/L
6 winkels
Trending
Derma Eco Rich & Caring Body Lotion 400ml
€ 8,95
€ 22,38/L
Of 3 betalingen van € 2,98/mnd.
Of € 2,98/mnd.
6 winkels
Derma Face Sun Lotion SPF30 50ml
€ 9,65
€ 193,00/L
Of 3 betalingen van € 3,21/mnd.
Of € 3,21/mnd.
6 winkels
-10%
Derma Man Face Gel 50ml
€ 7,95
€ 159,00/L
6 winkels
Derma Family Håndsæbe
€ 3,21
€ 6,42/L
5 winkels
Trending
Derma Lip Balm 2-pack
€ 3,95
5 winkels
Derma Family Shower Gel
€ 4,26
€ 12,17/L
5 winkels
Derma Family Shampoo
€ 4,30
€ 12,29/L
Of 3 betalingen van € 1,43/mnd.
Of € 1,43/mnd.
5 winkels
Derma Baby Shampoo/Bath 150 ml
€ 4,75
€ 31,67/L
Of 3 betalingen van € 1,58/mnd.
Of € 1,58/mnd.
5 winkels
Derma Family Hand Cream 75ml
€ 4,93
€ 65,73/L
5 winkels
-24%
Derma Man Shower Gel
€ 4,95
€ 14,14/L
5 winkels
Je hebt 24 van de 97 producten bekeken
Toon meer
Klarna
Over ons
Careers
Legal
Pers
Privacy
Veiligheid
Duurzaamheid
Doorverkopen
Gedragscode BNPL
Wikipink
Toegankelijkheid
Auto-Track
Contact opnemen met Klarna
Contactgegevens voor autoriteiten
Raad van bestuur
Investeerdersrelaties
Klant
Hulp
Login
Winkeloverzicht
Kopersbescherming voor consumenten
Klachten
Onze belofte
Privacyinstellingen
Je herroepingsrecht
Zakelijk
Webwinkelsupport
Zakelijke login
Verkoop met Klarna
Developers
Operationele status
Platformen en partners
Klarna
Over ons
Careers
Legal
Pers
Privacy
Veiligheid
Duurzaamheid
Doorverkopen
Gedragscode BNPL
Wikipink
Toegankelijkheid
Auto-Track
Contact opnemen met Klarna
Contactgegevens voor autoriteiten
Raad van bestuur
Investeerdersrelaties
Klant
Hulp
Login
Winkeloverzicht
Kopersbescherming voor consumenten
Klachten
Onze belofte
Privacyinstellingen
Je herroepingsrecht
Zakelijk
Webwinkelsupport
Zakelijke login
Verkoop met Klarna
Developers
Operationele status
Platformen en partners
Markt
Nederland
Volg
Copyright © 2005-2026 Klarna Bank AB (publ). Headquarters: Stockholm, Sweden. All rights reserved. Klarna Bank AB (publ). Sveavägen 46, 111 34 Stockholm. Organization number: 556737-0431
Afbeeldingen op deze website kunnen door AI gegenereerd zijn.
Cookies
Klarna.com