Voor shoppers
Voor bedrijven
Ontdek Klarna
Betaalmethoden
Betaalmethoden
Betaal nu
Betaal in 3 delen
Betaal in 30 dagen
Winkelen en beloningen
Cashback
Winkeloverzicht
Lidmaatschappen
Financiën
Klarna Card
Bankrekening
Spaarrekeningen
Vaste rekening
Flex rekening
Mobiel
Reis-eSIM
Shop
Winkels
Albert Heijn
MediaMarkt
Kruidvat
Bol
Booking.com
Winkeloverzicht
Shop & vergelijk prijzen
Aanbiedingen
Gezondheid & Schoonheid
Kleding
Speelgoed
Huizen en Interieurs
Geluid & Beeld
Sport en Outdoor
Computers
Klussen
Fotografieën
Gaming en Entertainment
Telefoons & Wearables
Kinderen en Familie
Gemotoriseerde Vervoersmiddelen
Tuin en Terras
Keukenapparaten
Huishoudapparaten
Boeken, Films en Muziek
Kantooruitrustingen
Alle categorieën
App
Hulp
Meer weergeven
NL
Login
Klarna
/
Depot
Betaal flexibel met
DEPOT
Depot
Winkel in de Klarna-app om te betalen met Klarna
Filter
Sorteren op Populariteit
Depot No. 501 Moisturizing & Clarifying Beard Shampoo
€ 11,69
€ 46,76/L
9+ winkels
Trending
Depot No. 312 Charcoal Paste
€ 17,40
€ 232,00/L
8 winkels
Trending
Depot No. 105 Invigorating Shampoo
€ 8,12
€ 32,48/L
9+ winkels
Depot No.102 Anti-Dandruff & Sebum Control Shampoo
€ 10,49
€ 41,96/L
9+ winkels
Depot MALE TOOLS No. 505 Conditioning Beard Oil Ginger & Cardamom
€ 13,05
€ 475,00/L
7 winkels
Depot No. 104 Silver Shampoo
€ 9,26
€ 37,04/L
9+ winkels
Depot No. 313 Medium Hold Gel 200 ml
€ 10,50
€ 52,50/L
Of 3 betalingen van € 3,50/mnd.
Of € 3,50/mnd.
9+ winkels
Trending
Depot No. 107 White Clay Sebum Control Shampoo
€ 10,25
€ 58,00/L
Of 3 betalingen van € 3,41/mnd.
Of € 3,41/mnd.
9+ winkels
-32%
Depot No. 202 Complete Leave-in Conditioner
€ 8,78
€ 87,80/L
9 winkels
Depot No. 801 Daily Skin Cleanser 200ml
€ 12,21
€ 61,05/L
9 winkels
Depot No. 408 Moisturizing After Shave Balm 100 ml
€ 13,09
€ 130,90/L
9 winkels
Trending
Depot No. 302 Clay Pomade
€ 13,95
€ 186,00/L
Of 3 betalingen van € 4,65/mnd.
Of € 4,65/mnd.
9 winkels
Trending
Depot No. 315 Fixing Pomade
€ 15,25
€ 203,33/L
Of 3 betalingen van € 5,08/mnd.
Of € 5,08/mnd.
9 winkels
Trending
Depot No. 303 Modelling Wax
€ 15,75
€ 157,50/L
Of 3 betalingen van € 5,25/mnd.
Of € 5,25/mnd.
9 winkels
Depot No. 301 Matt Paste
€ 16,50
€ 220,00/L
Of 3 betalingen van € 5,50/mnd.
Of € 5,50/mnd.
9 winkels
Trending
Depot No. 804 Multi-Action Eye Contour 20ml
€ 11,95
€ 597,50/L
Of 3 betalingen van € 3,98/mnd.
Of € 3,98/mnd.
6 winkels
Depot No. 406 Transparent Shaving Gel 100ml
€ 7,19
€ 71,90/L
8 winkels
Trending
Depot No. 101 Normalizing Daily Shampoo
€ 31,45
€ 33,95/L
6 winkels
Depot Ulei pentru ten si barba 400 Shave Specifics No.403 Pre-Shave & Softening Fresh Black Pepper, 30ml
€ 11,85
Of 3 betalingen van € 3,95/mnd.
Of € 3,95/mnd.
5 winkels
Trending
Depot No. 404 Soothing Shaving Soap Cream 125 ml
€ 6,79
€ 1,92/kg
9 winkels
Depot No. 308 Volume Creator
€ 11,04
€ 119,50/L
Of 3 betalingen van € 3,68/mnd.
Of € 3,68/mnd.
9 winkels
Trending
Depot No. 101 Normalizing Daily Shampoo
€ 13,85
€ 55,40/L
Of 3 betalingen van € 4,61/mnd.
Of € 4,61/mnd.
9 winkels
Trending
Depot No. 309 Texturizing Dust
€ 16,75
Of 3 betalingen van € 5,58/mnd.
Of € 5,58/mnd.
9 winkels
Depot No. 410 Post-Shave Stick
€ 6,51
8 winkels
Je hebt 24 van de 163 producten bekeken
Toon meer
Klarna
Over ons
Careers
Legal
Pers
Privacy
Veiligheid
Duurzaamheid
Doorverkopen
Gedragscode BNPL
Wikipink
Toegankelijkheid
Auto-Track
Contact opnemen met Klarna
Contactgegevens voor autoriteiten
Raad van bestuur
Investeerdersrelaties
Klant
Hulp
Login
Winkeloverzicht
Kopersbescherming voor consumenten
Klachten
Onze belofte
Privacyinstellingen
Je herroepingsrecht
Zakelijk
Webwinkelsupport
Zakelijke login
Verkoop met Klarna
Developers
Operationele status
Platformen en partners
Klarna
Over ons
Careers
Legal
Pers
Privacy
Veiligheid
Duurzaamheid
Doorverkopen
Gedragscode BNPL
Wikipink
Toegankelijkheid
Auto-Track
Contact opnemen met Klarna
Contactgegevens voor autoriteiten
Raad van bestuur
Investeerdersrelaties
Klant
Hulp
Login
Winkeloverzicht
Kopersbescherming voor consumenten
Klachten
Onze belofte
Privacyinstellingen
Je herroepingsrecht
Zakelijk
Webwinkelsupport
Zakelijke login
Verkoop met Klarna
Developers
Operationele status
Platformen en partners
Markt
Nederland
Volg
Copyright © 2005-2026 Klarna Bank AB (publ). Headquarters: Stockholm, Sweden. All rights reserved. Klarna Bank AB (publ). Sveavägen 46, 111 34 Stockholm. Organization number: 556737-0431
Afbeeldingen op deze website kunnen door AI gegenereerd zijn.
Cookies
Klarna.com