Voor shoppers
Voor bedrijven
Ontdek Klarna
Betaalmethoden
Betaalmethoden
Betaal nu
Betaal in 3 delen
Betaal in 30 dagen
Winkelen en beloningen
Cashback
Winkeloverzicht
Lidmaatschappen
Financiën
Klarna Card
Bankrekening
Spaarrekeningen
Vaste rekening
Flex rekening
Mobiel
Reis-eSIM
Shop
Winkels
Albert Heijn
MediaMarkt
Kruidvat
Bol
Booking.com
Winkeloverzicht
Shop & vergelijk prijzen
Aanbiedingen
Gezondheid & Schoonheid
Kleding
Speelgoed
Huizen en Interieurs
Geluid & Beeld
Sport en Outdoor
Computers
Klussen
Fotografieën
Gaming en Entertainment
Telefoons & Wearables
Kinderen en Familie
Gemotoriseerde Vervoersmiddelen
Tuin en Terras
Keukenapparaten
Huishoudapparaten
Boeken, Films en Muziek
Kantooruitrustingen
Alle categorieën
App
Hulp
Meer weergeven
NL
Login
Klarna
/
OUAI
Betaal flexibel met
OUAI
OUAI
Winkel in de Klarna-app om te betalen met Klarna
Filter
Sorteren op Populariteit
OUAI Detox Shampoo
€ 27,60
€ 92,00/L
5 winkels
OUAI Body Mist Eau De Toilette 97ml
€ 29,90
€ 308,25/L
Of 3 betalingen van € 9,96/mnd.
Of € 9,96/mnd.
4 winkels
OUAI Curl Crème
€ 31,60
€ 133,90/L
Of 3 betalingen van € 10,53/mnd.
Of € 10,53/mnd.
7 winkels
Trending
OUAI Medium Hair Shampoo
€ 25,99
€ 86,63/L
6 winkels
-28%
OUAI Wanna Get A-Ouai Travel Kit 89 25 ml
€ 26,57
€ 37
4 winkels
-18%
OUAI Fine Medium Hair Treatment Masque Travel Size 100ml
€ 17,99
€ 179,90/L
5 winkels
OUAI St. Barts Hair and Body Mist
€ 29,90
€ 308,25/L
Of 3 betalingen van € 9,96/mnd.
Of € 9,96/mnd.
3 winkels
Trending
OUAI Detox Shampoo Jumbo Size with Pump 474ml
€ 46
€ 97,05/L
Of 3 betalingen van € 15,33/mnd.
Of € 15,33/mnd.
3 winkels
Trending
OUAI Fine Hair Shampoo
€ 25,99
€ 86,63/L
6 winkels
OUAI Hair Oil
€ 25,99
€ 577,56/L
6 winkels
Trending
OUAI Medium Hair Conditioner
€ 28
€ 93,33/L
6 winkels
Trending
OUAI Thick Hair Shampoo
€ 28
€ 93,33/L
6 winkels
Trending
OUAI Fine Hair Conditioner
€ 28
€ 93,33/L
6 winkels
Trending
OUAI Thick Hair Conditioner
€ 28
€ 93,33/L
6 winkels
Trending
OUAI Thick Hair Treatment Masque
€ 38
€ 161,02/L
Of 3 betalingen van € 12,66/mnd.
Of € 12,66/mnd.
6 winkels
Trending
OUAI Scalp & Body Scrub 250g
€ 38
6 winkels
Trending
OUAI Scalp Serum
€ 43,99
€ 733,17/L
6 winkels
Trending
OUAI Fine Shampoo Travel Size 89ml
€ 12,88
5 winkels
OUAI Travel Detox Shampoo 89ml
€ 16
€ 179,78/L
Of 3 betalingen van € 5,33/mnd.
Of € 5,33/mnd.
4 winkels
OUAI St Barts Hair & Body Mist 236 ml
€ 38
€ 391,75/L
Of 3 betalingen van € 12,66/mnd.
Of € 12,66/mnd.
4 winkels
Trending
OUAI Wave Spray Full Size 177ml
€ 29,90
€ 168,93/L
Of 3 betalingen van € 9,96/mnd.
Of € 9,96/mnd.
5 winkels
Trending
OUAI St Barts Body Cleanser 300 ml
€ 29,90
€ 99,67/L
Of 3 betalingen van € 9,96/mnd.
Of € 9,96/mnd.
5 winkels
Trending
OUAI Medium Conditioner Travel Size
€ 12,88
5 winkels
Trending
OUAI Fine Conditioner Travel Size
€ 12,88
€ 5,12/kg
5 winkels
Je hebt 24 van de 113 producten bekeken
Toon meer
Klarna
Over ons
Careers
Legal
Pers
Privacy
Veiligheid
Duurzaamheid
Doorverkopen
Gedragscode BNPL
Wikipink
Toegankelijkheid
Auto-Track
Contact opnemen met Klarna
Contactgegevens voor autoriteiten
Raad van bestuur
Investeerdersrelaties
Klant
Hulp
Login
Winkeloverzicht
Kopersbescherming voor consumenten
Klachten
Onze belofte
Privacyinstellingen
Je herroepingsrecht
Zakelijk
Webwinkelsupport
Zakelijke login
Verkoop met Klarna
Developers
Operationele status
Platformen en partners
Klarna
Over ons
Careers
Legal
Pers
Privacy
Veiligheid
Duurzaamheid
Doorverkopen
Gedragscode BNPL
Wikipink
Toegankelijkheid
Auto-Track
Contact opnemen met Klarna
Contactgegevens voor autoriteiten
Raad van bestuur
Investeerdersrelaties
Klant
Hulp
Login
Winkeloverzicht
Kopersbescherming voor consumenten
Klachten
Onze belofte
Privacyinstellingen
Je herroepingsrecht
Zakelijk
Webwinkelsupport
Zakelijke login
Verkoop met Klarna
Developers
Operationele status
Platformen en partners
Markt
Nederland
Volg
Copyright © 2005-2026 Klarna Bank AB (publ). Headquarters: Stockholm, Sweden. All rights reserved. Klarna Bank AB (publ). Sveavägen 46, 111 34 Stockholm. Organization number: 556737-0431
Afbeeldingen op deze website kunnen door AI gegenereerd zijn.
Cookies
Klarna.com