Voor shoppers
Voor bedrijven
Ontdek Klarna
Betaalmethoden
Betaalmethoden
Betaal nu
Betaal in 3 delen
Betaal in 30 dagen
Winkelen en beloningen
Cashback
Winkeloverzicht
Lidmaatschappen
Financiën
Klarna Card
Bankrekening
Spaarrekeningen
Vaste rekening
Flex rekening
Mobiel
Reis-eSIM
Shop
Winkels
Albert Heijn
MediaMarkt
Kruidvat
Bol
Booking.com
Winkeloverzicht
Shop & vergelijk prijzen
Aanbiedingen
Gezondheid & Schoonheid
Kleding
Speelgoed
Huizen en Interieurs
Geluid & Beeld
Sport en Outdoor
Computers
Klussen
Fotografieën
Gaming en Entertainment
Telefoons & Wearables
Kinderen en Familie
Gemotoriseerde Vervoersmiddelen
Tuin en Terras
Keukenapparaten
Huishoudapparaten
Boeken, Films en Muziek
Kantooruitrustingen
Alle categorieën
App
Hulp
Meer weergeven
NL
Login
Klarna
/
Lenor
Betaal flexibel met
LENOR
Lenor
Winkel in de Klarna-app om te betalen met Klarna
Filter
Sorteren op Populariteit
-10%
Lenor Vloeibaar Wasmiddel Katoen 4 x 20 Wasbeurten
€ 17,95
€ 19,95
Of 3 betalingen van € 5,98/mnd.
Of € 5,98/mnd.
6 winkels
Lenor Vloeibaar Wasmiddel Amber Orchid 4 x 20 Wasbeurten
€ 18,95
Of 3 betalingen van € 6,31/mnd.
Of € 6,31/mnd.
5 winkels
Lenor Crease Releaser Spring Awakening 500ml
€ 3,29
€ 6,58/L
4 winkels
Lenor Summer Breeze Dryer Sheets 34pcs
€ 2,49
6 winkels
Trending
Lenor Wasmiddel All-in-1 Pods Katoen Fris 15 stuks
€ 15,95
Of 3 betalingen van € 5,31/mnd.
Of € 5,31/mnd.
6 winkels
Trending
Lenor Tumble Dryer Sheets Sparkling Bloom 34pcs
€ 2,25
5 winkels
Lenor Exotic Bloom Crease Releaser 500ml
€ 3,29
€ 6,58/L
4 winkels
Lenor Outdoorable Summer Breeze Wasverzachter 700 ml
€ 3,49
2 winkels
Lenor Droogtrommeldoekjes Aprilfris Set of 34 2.7L
€ 2,69
3 winkels
Lenor Crease Releaser Summer Breeze 500ml
€ 3,29
€ 6,58/L
3 winkels
Lenor Summer Breeze Wasverzachter 1147 ml
€ 3,99
3 winkels
Lenor Droogtrommeldoekjes Spring Awakening 34 Stuks
€ 7,49
Of 3 betalingen van € 2,49/mnd.
Of € 2,49/mnd.
3 winkels
Lenor Unstoppables In-Wash Geurbooster 495 g 495ml
€ 10,19
€ 20,59/L
3 winkels
Trending
Lenor Wasverzachter Fresh Air Ochtendfris 36 Wasbeurten 504 ml 6x
€ 25,47
Of 3 betalingen van € 8,49/mnd.
Of € 8,49/mnd.
3 winkels
Lenor Professional Wasverzachter Paarse Bloem Fles 4 L
€ 32,50
3 winkels
Lenor Geurbooster Zeebries 6 x 168 Gram
€ 33,95
3 winkels
Lenor Vloeibaar Wasmiddel Zeebries 4 x 50 ml 2250ml
€ 55,98
3 winkels
Lenor Wasmiddel All-in-1 Pods 35 Stuks
€ 37,18
1 winkel
Lenor Spring Awakening 4L
€ 21,09
€ 5,27/L
3 winkels
Lenor Fabric Conditioner Summer Breeze 1155 ml
€ 2,79
2 winkels
Lenor Ultra Concentrated Freshness 490ml
€ 3,29
€ 6,71/L
2 winkels
Lenor Laundry Perfume In-Wash Scent Booster Beads Spring Awakening 176g
€ 3,79
2 winkels
Lenor Unstoppables Fresh Laundry Perfume 155g
€ 4,25
2 winkels
Lenor Blossom Dream Geurparels 155 g
€ 4,25
2 winkels
Je hebt 24 van de 105 producten bekeken
Toon meer
Klarna
Over ons
Careers
Legal
Pers
Privacy
Veiligheid
Duurzaamheid
Doorverkopen
Gedragscode BNPL
Wikipink
Toegankelijkheid
Auto-Track
Contact opnemen met Klarna
Contactgegevens voor autoriteiten
Raad van bestuur
Investeerdersrelaties
Klant
Hulp
Login
Winkeloverzicht
Kopersbescherming voor consumenten
Klachten
Onze belofte
Privacyinstellingen
Je herroepingsrecht
Zakelijk
Webwinkelsupport
Zakelijke login
Verkoop met Klarna
Developers
Operationele status
Platformen en partners
Klarna
Over ons
Careers
Legal
Pers
Privacy
Veiligheid
Duurzaamheid
Doorverkopen
Gedragscode BNPL
Wikipink
Toegankelijkheid
Auto-Track
Contact opnemen met Klarna
Contactgegevens voor autoriteiten
Raad van bestuur
Investeerdersrelaties
Klant
Hulp
Login
Winkeloverzicht
Kopersbescherming voor consumenten
Klachten
Onze belofte
Privacyinstellingen
Je herroepingsrecht
Zakelijk
Webwinkelsupport
Zakelijke login
Verkoop met Klarna
Developers
Operationele status
Platformen en partners
Markt
Nederland
Volg
Copyright © 2005-2026 Klarna Bank AB (publ). Headquarters: Stockholm, Sweden. All rights reserved. Klarna Bank AB (publ). Sveavägen 46, 111 34 Stockholm. Organization number: 556737-0431
Afbeeldingen op deze website kunnen door AI gegenereerd zijn.
Cookies
Klarna.com