Voor shoppers
Voor bedrijven
Ontdek Klarna
Betaalmethoden
Betaalmethoden
Betaal nu
Betaal in 3 delen
Betaal in 30 dagen
Winkelen en beloningen
Cashback
Winkeloverzicht
Lidmaatschappen
Financiën
Klarna Card
Bankrekening
Spaarrekeningen
Vaste rekening
Flex rekening
Mobiel
Reis-eSIM
Shop
Winkels
Albert Heijn
MediaMarkt
Kruidvat
Bol
Booking.com
Winkeloverzicht
Shop & vergelijk prijzen
Aanbiedingen
Gezondheid & Schoonheid
Kleding
Speelgoed
Huizen en Interieurs
Geluid & Beeld
Sport en Outdoor
Computers
Klussen
Fotografieën
Gaming en Entertainment
Telefoons & Wearables
Kinderen en Familie
Gemotoriseerde Vervoersmiddelen
Tuin en Terras
Keukenapparaten
Huishoudapparaten
Boeken, Films en Muziek
Kantooruitrustingen
Alle categorieën
App
Hulp
Meer weergeven
NL
Login
Klarna
/
Mylee
Betaal flexibel met
Mylee
Winkel in de Klarna-app om te betalen met Klarna
Filter
Sorteren op Populariteit
Mylee Siliconen Waxpot Hygiënisch Duurzaam
€ 14,99
1 winkel
Mylee Let’s Face It Wax Kit
€ 25
1 winkel
Mylee Complete Wax Set Kit
€ 39,99
1 winkel
Mylee Polymer Gel Dual-Ended Tool 2 in 1 Borstel Picker
€ 5
1 winkel
Mylee Professionele Schuine Punt Pincet Precisie Epileren Wenkbrauwen - Brengen
€ 6,99
1 winkel
Mylee Nagelbufferblok - Geen Kleur
€ 6,99
1 winkel
Mylee Wax It Cold Wax Strips 32 Koude
€ 6,99
1 winkel
Mylee Gel Polish Soak Off Clips 10-pack
€ 7
1 winkel
Mylee Nail Prep Dehydrator 15ml Vlekkeloos Gellak Aanbrengen - Loslaten
€ 8,99
1 winkel
Mylee Remover Foil Wraps
€ 9,50
1 winkel
Mylee Slip Solution For Magic Extender Gel Application 125Ml
€ 9,98
€ 79,84/L
1 winkel
Mylee Gel Nagellak UV LED Soak-Off Nail Art Manicure Pedicure - Nude Range
€ 9,99
€ 44,05/kg
1 winkel
Mylee Gel Nagellak Tarot Reader UV LED Soak-Off Nail Art Manicure Pedicure - 10 ml
€ 9,99
1 winkel
Mylee Gel Nagellak Orange Blossom UV LED Soak-Off Nail Art
€ 9,99
€ 999,00/L
1 winkel
Mylee Gel Nagellak Moonlight Shadow UV LED Soak-Off Nail Art - Moonlight Shadow
€ 9,99
€ 1.248,75/L
1 winkel
Mylee Gel Nagellak UV LED Soak-Off Nail Art - Autumn/Winter Range
€ 9,99
€ 44,05/kg
1 winkel
Mylee Pre Soaked Gel Remover Wipes
€ 9,99
1 winkel
Mylee Express 2-in-1 Lash and Brow Tint 7ml (Various Shades) Black
€ 9,99
1 winkel
Mylee Gel Nagellak UV LED Soak-Off Nail Art - Nude Range
€ 9,99
1 winkel
Mylee Remover Gelnagellak Professionele UV-LED Nagellakreiniger
€ 9,99
€ 39,96/L
1 winkel
Mylee MyGel Gel Polish You Had Me At Yellow
€ 9,99
€ 999,00/L
1 winkel
Mylee Gel Nagellak Cat Eye Collection Magnetisch Glitter Holografisch Glitter - Magnetisch
€ 9,99
1 winkel
Mylee Peel Off Base Coat 10 ml Sneldrogend Veganistisch Dierproefvrij
€ 9,99
1 winkel
Mylee MyGel Gel Polish Rust
€ 9,99
€ 999,00/L
1 winkel
Je hebt 24 van de 89 producten bekeken
Toon meer
Klarna
Over ons
Careers
Legal
Pers
Privacy
Veiligheid
Duurzaamheid
Doorverkopen
Gedragscode BNPL
Wikipink
Toegankelijkheid
Auto-Track
Contact opnemen met Klarna
Contactgegevens voor autoriteiten
Raad van bestuur
Investeerdersrelaties
Klant
Hulp
Login
Winkeloverzicht
Kopersbescherming voor consumenten
Klachten
Onze belofte
Privacyinstellingen
Je herroepingsrecht
Zakelijk
Webwinkelsupport
Zakelijke login
Verkoop met Klarna
Developers
Operationele status
Platformen en partners
Klarna
Over ons
Careers
Legal
Pers
Privacy
Veiligheid
Duurzaamheid
Doorverkopen
Gedragscode BNPL
Wikipink
Toegankelijkheid
Auto-Track
Contact opnemen met Klarna
Contactgegevens voor autoriteiten
Raad van bestuur
Investeerdersrelaties
Klant
Hulp
Login
Winkeloverzicht
Kopersbescherming voor consumenten
Klachten
Onze belofte
Privacyinstellingen
Je herroepingsrecht
Zakelijk
Webwinkelsupport
Zakelijke login
Verkoop met Klarna
Developers
Operationele status
Platformen en partners
Markt
Nederland
Volg
Copyright © 2005-2026 Klarna Bank AB (publ). Headquarters: Stockholm, Sweden. All rights reserved. Klarna Bank AB (publ). Sveavägen 46, 111 34 Stockholm. Organization number: 556737-0431
Afbeeldingen op deze website kunnen door AI gegenereerd zijn.
Cookies
Klarna.com