Voor shoppers
Voor bedrijven
Ontdek Klarna
Betaalmethoden
Betaalmethoden
Betaal nu
Betaal in 3 delen
Betaal in 30 dagen
Winkelen en beloningen
Cashback
Winkeloverzicht
Lidmaatschappen
Financiën
Klarna Card
Bankrekening
Spaarrekeningen
Vaste rekening
Flex rekening
Mobiel
Reis-eSIM
Shop
Winkels
Albert Heijn
MediaMarkt
Kruidvat
Bol
Booking.com
Winkeloverzicht
Shop & vergelijk prijzen
Aanbiedingen
Gezondheid & Schoonheid
Kleding
Speelgoed
Huizen en Interieurs
Geluid & Beeld
Sport en Outdoor
Computers
Klussen
Fotografieën
Gaming en Entertainment
Telefoons & Wearables
Kinderen en Familie
Gemotoriseerde Vervoersmiddelen
Tuin en Terras
Keukenapparaten
Huishoudapparaten
Boeken, Films en Muziek
Kantooruitrustingen
Alle categorieën
App
Hulp
Meer weergeven
NL
Login
Klarna
/
Glow Recipe
Betaal flexibel met
Glow Recipe
Winkel in de Klarna-app om te betalen met Klarna
Filter
Sorteren op Populariteit
-29%
Glow Recipe Niacinamide 10% + Zinc 1% 30ml
€ 29,44
€ 981,33/L
Of 3 betalingen van € 9,81/mnd.
Of € 9,81/mnd.
2 winkels
-66%
Glow Recipe Mini Watermelon Glow BHA + PHA Pore-Tight Toner 40ml
€ 12,88
€ 322,00/L
Of 3 betalingen van € 4,29/mnd.
Of € 4,29/mnd.
2 winkels
Glow Recipe Toner Pad Kit
€ 14,72
Of 3 betalingen van € 4,90/mnd.
Of € 4,90/mnd.
1 winkel
Glow Recipe Vegan PDRN Tinted Soft Matte Lip Blur Balm Salt Bread
€ 24,15
Of 3 betalingen van € 8,05/mnd.
Of € 8,05/mnd.
1 winkel
Glow Recipe Banana Milk Glass Balm Kit
€ 24,84
Of 3 betalingen van € 8,28/mnd.
Of € 8,28/mnd.
1 winkel
Glow Recipe Mini Lip Glass Balm 4 Pc Gift Set
€ 25,30
Of 3 betalingen van € 8,43/mnd.
Of € 8,43/mnd.
1 winkel
Glow Recipe Watermelon Milk Peptide Cushion Cream Refill 50ml
€ 27,60
€ 552,00/L
Of 3 betalingen van € 9,20/mnd.
Of € 9,20/mnd.
1 winkel
Glow Recipe Limited Edition Pride Watermelon PHA BHA Pore Tight Toner 150 ml 150ml
€ 28,52
€ 190,13/L
Of 3 betalingen van € 9,50/mnd.
Of € 9,50/mnd.
1 winkel
Glow Recipe Watermelon Milk Peptide Cushion Cream 50ml 50ml
€ 32,20
€ 644,00/L
Of 3 betalingen van € 10,73/mnd.
Of € 10,73/mnd.
1 winkel
Glow Recipe Watermelon Glow Ultra-Fine Mist 75ml
€ 44,16
€ 588,80/L
Of 3 betalingen van € 14,72/mnd.
Of € 14,72/mnd.
1 winkel
Glow Recipe Watermelon Glow Skincare Set
€ 49,45
Of 3 betalingen van € 16,48/mnd.
Of € 16,48/mnd.
1 winkel
Glow Recipe Jumbo Watermelon Niacinamide Dew Drops 80ml
€ 49,45
€ 618,13/L
Of 3 betalingen van € 16,48/mnd.
Of € 16,48/mnd.
1 winkel
Glow Recipe Watermelon Glow Niacinamide Hue Drops 40ml
€ 56,21
€ 1.405,25/L
1 winkel
Glow Recipe Avocado Ceramide Moisture Barrier Cleanser 150ml
€ 67,57
€ 450,47/L
1 winkel
Glow Recipe Avocado Ceramide Recovery Serum 30ml
€ 82,55
€ 2.751,67/L
1 winkel
Glow Recipe Guava Vitamin C Dark Spot Serum 30ml
€ 91,20
€ 3.040,00/L
1 winkel
Glow Recipe Recept Guava Verhelderende Koreaanse Huidverzorgingscadeauset
€ 100,71
1 winkel
Glow Recipe Holiday Vault
€ 152,95
Of 3 betalingen van € 50,98/mnd.
Of € 50,98/mnd.
1 winkel
Glow Recipe Watermelon Glow PHA+BHA Pore-Tight Toner 150ml
€ 29,44
€ 196,27/L
Of 3 betalingen van € 9,81/mnd.
Of € 9,81/mnd.
1 winkel
Klarna
Over ons
Careers
Legal
Pers
Privacy
Veiligheid
Duurzaamheid
Doorverkopen
Gedragscode BNPL
Wikipink
Toegankelijkheid
Auto-Track
Contact opnemen met Klarna
Contactgegevens voor autoriteiten
Raad van bestuur
Investeerdersrelaties
Klant
Hulp
Login
Winkeloverzicht
Kopersbescherming voor consumenten
Klachten
Onze belofte
Privacyinstellingen
Je herroepingsrecht
Zakelijk
Webwinkelsupport
Zakelijke login
Verkoop met Klarna
Developers
Operationele status
Platformen en partners
Klarna
Over ons
Careers
Legal
Pers
Privacy
Veiligheid
Duurzaamheid
Doorverkopen
Gedragscode BNPL
Wikipink
Toegankelijkheid
Auto-Track
Contact opnemen met Klarna
Contactgegevens voor autoriteiten
Raad van bestuur
Investeerdersrelaties
Klant
Hulp
Login
Winkeloverzicht
Kopersbescherming voor consumenten
Klachten
Onze belofte
Privacyinstellingen
Je herroepingsrecht
Zakelijk
Webwinkelsupport
Zakelijke login
Verkoop met Klarna
Developers
Operationele status
Platformen en partners
Markt
Nederland
Volg
Copyright © 2005-2026 Klarna Bank AB (publ). Headquarters: Stockholm, Sweden. All rights reserved. Klarna Bank AB (publ). Sveavägen 46, 111 34 Stockholm. Organization number: 556737-0431
Afbeeldingen op deze website kunnen door AI gegenereerd zijn.
Cookies
Klarna.com