Voor shoppers
Voor bedrijven
Ontdek Klarna
Betaalmethoden
Betaalmethoden
Betaal nu
Betaal in 3 delen
Betaal in 30 dagen
Winkelen en beloningen
Cashback
Winkeloverzicht
Lidmaatschappen
Financiën
Klarna Card
Bankrekening
Spaarrekeningen
Vaste rekening
Flex rekening
Mobiel
Reis-eSIM
Shop
Winkels
Albert Heijn
MediaMarkt
Kruidvat
Bol
Booking.com
Winkeloverzicht
Shop & vergelijk prijzen
Aanbiedingen
Gezondheid & Schoonheid
Kleding
Speelgoed
Huizen en Interieurs
Geluid & Beeld
Sport en Outdoor
Computers
Klussen
Fotografieën
Gaming en Entertainment
Telefoons & Wearables
Kinderen en Familie
Gemotoriseerde Vervoersmiddelen
Tuin en Terras
Keukenapparaten
Huishoudapparaten
Boeken, Films en Muziek
Kantooruitrustingen
Alle categorieën
App
Hulp
Meer weergeven
NL
Login
Klarna
/
Hello Sunday
Betaal flexibel met
HELLO SUNDAY
Hello Sunday
Winkel in de Klarna-app om te betalen met Klarna
Filter
Sorteren op Populariteit
Hello Sunday The Recovery One Glow Face Mask 50ml
€ 8,80
€ 176,00/L
Of 3 betalingen van € 2,93/mnd.
Of € 2,93/mnd.
7 winkels
Hello Sunday The Take-Out One Invisible Sun Stick SPF30 30g
€ 12,50
Of 3 betalingen van € 4,16/mnd.
Of € 4,16/mnd.
6 winkels
Trending
Hello Sunday The Everyday One Face Moisturiser SPF50 50ml
€ 14,97
€ 299,40/L
Of 3 betalingen van € 4,99/mnd.
Of € 4,99/mnd.
6 winkels
Trending
Hello Sunday Hello Sunday The One For Your Hands SPF30 30ml
€ 7,40
€ 246,67/L
Of 3 betalingen van € 2,46/mnd.
Of € 2,46/mnd.
5 winkels
Trending
Hello Sunday Tinted Lip Balm SPF50 15ml
€ 8,40
€ 560,00/L
Of 3 betalingen van € 2,80/mnd.
Of € 2,80/mnd.
3 winkels
Trending
Hello Sunday The Take-Out One Invisible Sun Stick SPF 50+ 25 g
€ 15,50
Of 3 betalingen van € 5,16/mnd.
Of € 5,16/mnd.
3 winkels
Trending
Hello Sunday The One For Your Lips Lip Balm SPF50 15ml
€ 8,38
€ 558,67/L
Of 3 betalingen van € 2,79/mnd.
Of € 2,79/mnd.
4 winkels
Trending
Hello Sunday The Illuminating One Glow Primer SPF50
€ 15,50
€ 310,00/L
Of 3 betalingen van € 5,16/mnd.
Of € 5,16/mnd.
3 winkels
-18%
Hello Sunday The One That Makes You Glow SPF40 30ml
€ 22,05
€ 735,00/L
Of 3 betalingen van € 7,35/mnd.
Of € 7,35/mnd.
3 winkels
Trending
Hello Sunday The One Your Lip Balm Cherry Glaze 15 ml 15ml
€ 11,50
€ 766,67/L
Of 3 betalingen van € 3,83/mnd.
Of € 3,83/mnd.
2 winkels
Hello Sunday The Retouch One Reapplication Mist Spf 30
€ 20,50
Of 3 betalingen van € 6,83/mnd.
Of € 6,83/mnd.
2 winkels
Trending
Hello Sunday Hello Sunday The Self Tan One Drops 30 ml 30ml
€ 24
€ 800,00/L
Of 3 betalingen van € 8,00/mnd.
Of € 8,00/mnd.
2 winkels
Hello Sunday The Everyday Essentials Bestsellers Kit
€ 30
Of 3 betalingen van € 10,00/mnd.
Of € 10,00/mnd.
2 winkels
Hello Sunday The Everyday One Face Moisturiser SPF30 50ml
€ 16,80
€ 336,00/L
1 winkel
-11%
Hello Sunday The Mineral One Vochtinbrengende Gezichtscrème SPF50 50ml
€ 20
€ 400,00/L
1 winkel
Hello Sunday The One For Your Eyes Eye Cream SPF50 15ml
€ 21,90
€ 1.460,00/L
Of 3 betalingen van € 7,30/mnd.
Of € 7,30/mnd.
1 winkel
Klarna
Over ons
Careers
Legal
Pers
Privacy
Veiligheid
Duurzaamheid
Doorverkopen
Gedragscode BNPL
Wikipink
Toegankelijkheid
Auto-Track
Contact opnemen met Klarna
Contactgegevens voor autoriteiten
Raad van bestuur
Investeerdersrelaties
Klant
Hulp
Login
Winkeloverzicht
Kopersbescherming voor consumenten
Klachten
Onze belofte
Privacyinstellingen
Je herroepingsrecht
Zakelijk
Webwinkelsupport
Zakelijke login
Verkoop met Klarna
Developers
Operationele status
Platformen en partners
Klarna
Over ons
Careers
Legal
Pers
Privacy
Veiligheid
Duurzaamheid
Doorverkopen
Gedragscode BNPL
Wikipink
Toegankelijkheid
Auto-Track
Contact opnemen met Klarna
Contactgegevens voor autoriteiten
Raad van bestuur
Investeerdersrelaties
Klant
Hulp
Login
Winkeloverzicht
Kopersbescherming voor consumenten
Klachten
Onze belofte
Privacyinstellingen
Je herroepingsrecht
Zakelijk
Webwinkelsupport
Zakelijke login
Verkoop met Klarna
Developers
Operationele status
Platformen en partners
Markt
Nederland
Volg
Copyright © 2005-2026 Klarna Bank AB (publ). Headquarters: Stockholm, Sweden. All rights reserved. Klarna Bank AB (publ). Sveavägen 46, 111 34 Stockholm. Organization number: 556737-0431
Afbeeldingen op deze website kunnen door AI gegenereerd zijn.
Cookies
Klarna.com