Voor shoppers
Voor bedrijven
Ontdek Klarna
Betaalmethoden
Betaalmethoden
Betaal nu
Betaal in 3 delen
Betaal in 30 dagen
Winkelen en beloningen
Cashback
Winkeloverzicht
Lidmaatschappen
Financiën
Klarna Card
Bankrekening
Spaarrekeningen
Vaste rekening
Flex rekening
Mobiel
Reis-eSIM
Shop
Winkels
Albert Heijn
MediaMarkt
Kruidvat
Bol
Booking.com
Winkeloverzicht
Shop & vergelijk prijzen
Aanbiedingen
Gezondheid & Schoonheid
Kleding
Speelgoed
Huizen en Interieurs
Geluid & Beeld
Sport en Outdoor
Computers
Klussen
Fotografieën
Gaming en Entertainment
Telefoons & Wearables
Kinderen en Familie
Gemotoriseerde Vervoersmiddelen
Tuin en Terras
Keukenapparaten
Huishoudapparaten
Boeken, Films en Muziek
Kantooruitrustingen
Alle categorieën
App
Hulp
Meer weergeven
NL
Login
Klarna
/
Anua
Betaal flexibel met
Anua
Winkel in de Klarna-app om te betalen met Klarna
Filter
Sorteren op Populariteit
Anua Hyaluronic Acid Hydrating Capsule Mist 100ml
€ 19,08
€ 190,80/L
Of 3 betalingen van € 6,36/mnd.
Of € 6,36/mnd.
9+ winkels
Anua Niacinamide 10% + Tranexamin Acid 4% Serum 30ml
€ 17,99
€ 599,67/L
Of 3 betalingen van € 5,99/mnd.
Of € 5,99/mnd.
9+ winkels
Anua Heartleaf Pore Control Cleansing Oil 200 ml 200ml
€ 14,72
€ 73,60/L
Of 3 betalingen van € 4,90/mnd.
Of € 4,90/mnd.
9+ winkels
Anua Heartleaf Quercetinol Pore Deep Cleansing Foam 150 ml 150ml
€ 11,65
€ 77,67/L
Of 3 betalingen van € 3,88/mnd.
Of € 3,88/mnd.
9+ winkels
Anua Heartleaf Pore Control Cleansing Oil 200ml
€ 12,42
€ 62,10/L
9+ winkels
Anua PDRN Hyaluronic Acid Capsule 100 Serum 30 ml 30ml
€ 16,97
€ 565,67/L
9+ winkels
Anua Azelaic Acid 10 Hyaluron Redness Serum 30ml 30ml
€ 16,83
€ 666,33/L
Of 3 betalingen van € 5,61/mnd.
Of € 5,61/mnd.
9+ winkels
Anua Azelaic Acid 10 Hyaluron Redness Soothing Serum 30ml
€ 19,95
€ 665,00/L
7 winkels
Anua PDRN Hyaluronic Acid 100 Moisturising Cream 60ml
€ 18,36
Of 3 betalingen van € 6,12/mnd.
Of € 6,12/mnd.
8 winkels
Anua Rice Enzyme Brightening Cleansing Powder 40 g
€ 13,59
9+ winkels
Anua Heartleaf 77% Clear Pads 70-pack
€ 15,92
9+ winkels
Anua Peach 77 Niacin Enriched Cream 50ml
€ 17,34
€ 346,80/L
9+ winkels
-17%
Anua Peach 77 Niacine Essentie Toner 250ml
€ 13,27
€ 53,08/L
9+ winkels
Trending
Anua PDRN 100 Hyaluronic Acid Glow Pad 180 ml
€ 16,83
Of 3 betalingen van € 5,61/mnd.
Of € 5,61/mnd.
9+ winkels
Anua Rice 70 Intensive Moisturising Milk 150 ml 150ml
€ 14,58
€ 97,20/L
Of 3 betalingen van € 4,86/mnd.
Of € 4,86/mnd.
9+ winkels
Anua Rice 70 Glow Milky Toner 250ml
€ 15,99
€ 63,96/L
Of 3 betalingen van € 5,33/mnd.
Of € 5,33/mnd.
9+ winkels
Anua 7+ Rice Ceramide Hydrating Barrier Serum 50 ml 50ml
€ 18,52
€ 370,40/L
Of 3 betalingen van € 6,17/mnd.
Of € 6,17/mnd.
9+ winkels
Trending
Anua Heartleaf 77% Soothing Toner 250ml
€ 15,99
€ 63,96/L
9+ winkels
Trending
Anua Peach 70 Niacin Serum 30 ml Geen Kleur 30ml
€ 15,49
€ 516,33/L
Of 3 betalingen van € 5,16/mnd.
Of € 5,16/mnd.
9+ winkels
Anua Heartleaf 70 Daily Lotion 200 ml
€ 18,85
Of 3 betalingen van € 6,28/mnd.
Of € 6,28/mnd.
9+ winkels
Trending
Anua Heartleaf Quercetinol Pore Deep Cleansing Foam 150ml
€ 11,65
€ 77,67/L
9+ winkels
Anua Peach 77 Niacin Conditioning Milk 150ml
€ 14,95
€ 99,67/L
9+ winkels
-12%
Anua Heartleaf 80% Soothing Ampoule 30ml
€ 15,60
€ 520,00/L
9+ winkels
Trending
Anua Niacinamide 5 TXA Brightening Pad 210ml 210ml
€ 15,99
€ 76,14/L
Of 3 betalingen van € 5,33/mnd.
Of € 5,33/mnd.
9+ winkels
Je hebt 24 van de 325 producten bekeken
Toon meer
Klarna
Over ons
Careers
Legal
Pers
Privacy
Veiligheid
Duurzaamheid
Doorverkopen
Gedragscode BNPL
Wikipink
Toegankelijkheid
Auto-Track
Contact opnemen met Klarna
Contactgegevens voor autoriteiten
Raad van bestuur
Investeerdersrelaties
Klant
Hulp
Login
Winkeloverzicht
Kopersbescherming voor consumenten
Klachten
Onze belofte
Privacyinstellingen
Je herroepingsrecht
Zakelijk
Webwinkelsupport
Zakelijke login
Verkoop met Klarna
Developers
Operationele status
Platformen en partners
Klarna
Over ons
Careers
Legal
Pers
Privacy
Veiligheid
Duurzaamheid
Doorverkopen
Gedragscode BNPL
Wikipink
Toegankelijkheid
Auto-Track
Contact opnemen met Klarna
Contactgegevens voor autoriteiten
Raad van bestuur
Investeerdersrelaties
Klant
Hulp
Login
Winkeloverzicht
Kopersbescherming voor consumenten
Klachten
Onze belofte
Privacyinstellingen
Je herroepingsrecht
Zakelijk
Webwinkelsupport
Zakelijke login
Verkoop met Klarna
Developers
Operationele status
Platformen en partners
Markt
Nederland
Volg
Copyright © 2005-2026 Klarna Bank AB (publ). Headquarters: Stockholm, Sweden. All rights reserved. Klarna Bank AB (publ). Sveavägen 46, 111 34 Stockholm. Organization number: 556737-0431
Afbeeldingen op deze website kunnen door AI gegenereerd zijn.
Cookies
Klarna.com