Voor shoppers
Voor bedrijven
Ontdek Klarna
Betaalmethoden
Betaalmethoden
Betaal nu
Betaal in 3 delen
Betaal in 30 dagen
Winkelen en beloningen
Cashback
Winkeloverzicht
Lidmaatschappen
Financiën
Klarna Card
Bankrekening
Spaarrekeningen
Vaste rekening
Flex rekening
Mobiel
Reis-eSIM
Shop
Winkels
Albert Heijn
MediaMarkt
Kruidvat
Bol
Booking.com
Winkeloverzicht
Shop & vergelijk prijzen
Aanbiedingen
Gezondheid & Schoonheid
Kleding
Speelgoed
Huizen en Interieurs
Geluid & Beeld
Sport en Outdoor
Computers
Klussen
Fotografieën
Gaming en Entertainment
Telefoons & Wearables
Kinderen en Familie
Gemotoriseerde Vervoersmiddelen
Tuin en Terras
Keukenapparaten
Huishoudapparaten
Boeken, Films en Muziek
Kantooruitrustingen
Alle categorieën
App
Hulp
Meer weergeven
NL
Login
Klarna
/
Farm Stay
Betaal flexibel met
FARM STAY
Farm Stay
Winkel in de Klarna-app om te betalen met Klarna
Filter
Sorteren op Populariteit
-27%
Farm Stay Collagen Water Full Moist Oogserum 25ml
€ 4,49
€ 179,60/L
4 winkels
-34%
Farm Stay Stay - Collagen Water Full Moist Eye Cream 50ml
€ 4,89
€ 97,80/L
4 winkels
Trending
Farm Stay Stay Black Snail Premium Rolling Eye Serum 25ml
€ 6,19
4 winkels
Farm Stay Tea Tree Biome Kalmerende Tonic 200 ml
€ 16,90
4 winkels
Farm Stay Farmstay Collagen Water Full Hydrogel Oogmasker 60 st
€ 14,90
Of 3 betalingen van € 4,96/mnd.
Of € 4,96/mnd.
4 winkels
Farm Stay Calendula Relief Serum 50 ml 50ml
€ 16,50
€ 330,00/L
Of 3 betalingen van € 5,50/mnd.
Of € 5,50/mnd.
4 winkels
Farm Stay Stay - Tea Tree Biome Calming Cream 80ml 80ml
€ 16,90
€ 211,25/L
4 winkels
-32%
Farm Stay Ampoule Tout-En-Un Collagène et à l'Acide 250 ml
€ 6,95
€ 10,28
3 winkels
Farm Stay Farmstay Citrus Yuja Revitaliserend Serum 100 ml 100ml
€ 9,76
€ 97,60/L
3 winkels
Farm Stay Farmstay Collagen Water Serum 250 ml 250ml
€ 11,47
€ 45,88/L
Of 3 betalingen van € 3,82/mnd.
Of € 3,82/mnd.
3 winkels
Farm Stay Farmstay Tea Tree Biome Ampul 50 ml 50ml
€ 11,50
€ 230,00/L
Of 3 betalingen van € 3,83/mnd.
Of € 3,83/mnd.
3 winkels
Farm Stay Stay - Cica Farm Recovery Ampoule 250ml 250ml
€ 13,17
€ 52,68/L
Of 3 betalingen van € 4,39/mnd.
Of € 4,39/mnd.
3 winkels
Farm Stay Farmstay Calendula Kalmerende Emulsie 200 ml 200ml
€ 15,21
€ 76,05/L
Of 3 betalingen van € 5,07/mnd.
Of € 5,07/mnd.
3 winkels
Farm Stay Cica Blemish Clear Ampoule 100 ml
€ 19,80
Of 3 betalingen van € 6,60/mnd.
Of € 6,60/mnd.
3 winkels
Farm Stay Farmstay Tea Tree Biome Kalmerende Oogcrème 50 ml 50ml
€ 11,96
Of 3 betalingen van € 3,98/mnd.
Of € 3,98/mnd.
3 winkels
Farm Stay Farmstay Calendula Kalmerende Reinigingsschuim 180 ml 180ml
€ 14
€ 116,39/L
Of 3 betalingen van € 4,66/mnd.
Of € 4,66/mnd.
3 winkels
Farm Stay Citrus Yuja Vitalizing Eye Cream 45ml
€ 6,36
€ 141,33/L
Of 3 betalingen van € 2,12/mnd.
Of € 2,12/mnd.
2 winkels
Farm Stay Collagen Reinigingsschuim 180ml
€ 8,80
€ 48,89/L
Of 3 betalingen van € 2,93/mnd.
Of € 2,93/mnd.
2 winkels
Trending
Farm Stay Hyaluronic UV Shield Sun Block Cream SPF50+ PA+++ 70g
€ 9,30
Of 3 betalingen van € 3,10/mnd.
Of € 3,10/mnd.
2 winkels
Farm Stay Farmstay Citrus Yuja Ampul 250 ml 250ml
€ 12,60
€ 50,40/L
Of 3 betalingen van € 4,20/mnd.
Of € 4,20/mnd.
2 winkels
Farm Stay Farmstay Citrus Yuja Revitaliserende Crème 100 g
€ 13,15
Of 3 betalingen van € 4,38/mnd.
Of € 4,38/mnd.
2 winkels
Farm Stay Farmstay Collagène Eau Crème 100g
€ 15,50
Of 3 betalingen van € 5,16/mnd.
Of € 5,16/mnd.
2 winkels
Farm Stay 24K Gold Peptide Perfect Ampoule Cream 80 ml 80ml
€ 16,50
€ 206,25/L
Of 3 betalingen van € 5,50/mnd.
Of € 5,50/mnd.
2 winkels
Farm Stay Stay - Cica Farm Regenerating Solution Cream 50ml
€ 16,50
€ 330,00/L
Of 3 betalingen van € 5,50/mnd.
Of € 5,50/mnd.
2 winkels
Je hebt 24 van de 159 producten bekeken
Toon meer
Klarna
Over ons
Careers
Legal
Pers
Privacy
Veiligheid
Duurzaamheid
Doorverkopen
Gedragscode BNPL
Wikipink
Toegankelijkheid
Auto-Track
Contact opnemen met Klarna
Contactgegevens voor autoriteiten
Raad van bestuur
Investeerdersrelaties
Klant
Hulp
Login
Winkeloverzicht
Kopersbescherming voor consumenten
Klachten
Onze belofte
Privacyinstellingen
Je herroepingsrecht
Zakelijk
Webwinkelsupport
Zakelijke login
Verkoop met Klarna
Developers
Operationele status
Platformen en partners
Klarna
Over ons
Careers
Legal
Pers
Privacy
Veiligheid
Duurzaamheid
Doorverkopen
Gedragscode BNPL
Wikipink
Toegankelijkheid
Auto-Track
Contact opnemen met Klarna
Contactgegevens voor autoriteiten
Raad van bestuur
Investeerdersrelaties
Klant
Hulp
Login
Winkeloverzicht
Kopersbescherming voor consumenten
Klachten
Onze belofte
Privacyinstellingen
Je herroepingsrecht
Zakelijk
Webwinkelsupport
Zakelijke login
Verkoop met Klarna
Developers
Operationele status
Platformen en partners
Markt
Nederland
Volg
Copyright © 2005-2026 Klarna Bank AB (publ). Headquarters: Stockholm, Sweden. All rights reserved. Klarna Bank AB (publ). Sveavägen 46, 111 34 Stockholm. Organization number: 556737-0431
Afbeeldingen op deze website kunnen door AI gegenereerd zijn.
Cookies
Klarna.com