Voor shoppers
Voor bedrijven
Ontdek Klarna
Betaalmethoden
Betaalmethoden
Betaal nu
Betaal in 3 delen
Betaal in 30 dagen
Winkelen en beloningen
Cashback
Winkeloverzicht
Lidmaatschappen
Financiën
Klarna Card
Bankrekening
Spaarrekeningen
Vaste rekening
Flex rekening
Mobiel
Reis-eSIM
Shop
Winkels
Albert Heijn
MediaMarkt
Kruidvat
Bol
Booking.com
Winkeloverzicht
Shop & vergelijk prijzen
Aanbiedingen
Black Friday
Gezondheid & Schoonheid
Kleding
Speelgoed
Huizen en Interieurs
Geluid & Beeld
Sport en Outdoor
Computers
Klussen
Fotografieën
Gaming en Entertainment
Telefoons & Wearables
Kinderen en Familie
Gemotoriseerde Vervoersmiddelen
Tuin en Terras
Keukenapparaten
Huishoudapparaten
Boeken, Films en Muziek
Kantooruitrustingen
Alle categorieën
App
Hulp
Meer weergeven
NL
Login
Klarna
/
TIRTIR
Betaal flexibel met
TIRTIR
TIRTIR
Winkel in de Klarna-app om te betalen met Klarna
Filter
Sorteren op Populariteit
Trending
TIRTIR Milk Skin Toner 150ml
€ 20,15
€ 134,33/L
Of 3 betalingen van € 6,71/mnd.
Of € 6,71/mnd.
9+ winkels
Trending
TIRTIR Mask Fit Red Cushion SPF40 PA++ 17C Porcelain
€ 13,99
9+ winkels
Trending
TIRTIR Mask Fit Red Cushion 21W Natural Ivory
€ 18,59
Of 3 betalingen van € 6,19/mnd.
Of € 6,19/mnd.
9+ winkels
Trending
TIRTIR Ceramic Cream 50ml
€ 20,31
€ 406,20/L
Of 3 betalingen van € 6,77/mnd.
Of € 6,77/mnd.
9+ winkels
Trending
TIRTIR TIRTIR - Collagen Lifting Eye Cream 15ml 15ml
€ 19,20
€ 1.280,00/L
9+ winkels
Trending
TIRTIR Ceramic Milk Ampoule 40 ml 1.35 Fl Oz 40ml
€ 30,75
€ 768,75/L
Of 3 betalingen van € 10,25/mnd.
Of € 10,25/mnd.
9+ winkels
Trending
TIRTIR Mask Fit Red Cushion SPF40 PA++ 21N Ivory
€ 18,85
Of 3 betalingen van € 6,28/mnd.
Of € 6,28/mnd.
9+ winkels
Trending
TIRTIR Mask Fit Red Cushion SPF40 PA++ 23N Sand
€ 18,99
9+ winkels
TIRTIR Mask Fit Red Cushion 24N Latte
€ 4,90
Of 3 betalingen van € 1,63/mnd.
Of € 1,63/mnd.
9+ winkels
Trending
TIRTIR SOS Serum 50ml
€ 20,31
€ 406,20/L
Of 3 betalingen van € 6,77/mnd.
Of € 6,77/mnd.
9+ winkels
Trending
TIRTIR Mask Fit Red Cushion 27N Camel
€ 15,70
Of 3 betalingen van € 5,23/mnd.
Of € 5,23/mnd.
9+ winkels
TIRTIR Milk Skin Toner Light 150 ml 150ml
€ 19,69
€ 133,27/L
Of 3 betalingen van € 6,56/mnd.
Of € 6,56/mnd.
9+ winkels
Trending
TIRTIR Mask Fit Red Cushion SPF40 PA++ 29N Natural Beige
€ 20,38
Of 3 betalingen van € 6,79/mnd.
Of € 6,79/mnd.
9+ winkels
Trending
TIRTIR Mask Fit Red Cushion Mini 23N Sand
€ 10,74
9+ winkels
Trending
TIRTIR Mask Fit Red Cushion Langaanhoudende Make-up Kussentje met Hoge UV Bescherming Tint 17N Vanilla 18 g
€ 14,99
9+ winkels
Trending
TIRTIR Mask Fit Red Cushion 25N Mocha
€ 19,65
Of 3 betalingen van € 6,55/mnd.
Of € 6,55/mnd.
9+ winkels
Trending
TIRTIR Mask Fit Red Cushion Langaanhoudende Make-up Kussentje met Hoge UV Bescherming Tint 21C Cool Ivory 18 g
€ 16,86
Of 3 betalingen van € 5,62/mnd.
Of € 5,62/mnd.
9+ winkels
Trending
TIRTIR Milk Skin Toner 50ml
€ 11,95
€ 239,00/L
Of 3 betalingen van € 3,98/mnd.
Of € 3,98/mnd.
9+ winkels
TIRTIR Mask Fit Make Up Fixer - 80ml
€ 14,50
Of 3 betalingen van € 4,83/mnd.
Of € 4,83/mnd.
9 winkels
Trending
TIRTIR Azelaic Acid 12% Serum 30ml
€ 25
€ 833,33/L
Of 3 betalingen van € 8,33/mnd.
Of € 8,33/mnd.
4 winkels
-19%
TIRTIR TIRTIR Mask Fit Red Cushion Langaanhoudende Make-up Kussentje met Hoge UV Bescherming Tint 13N Fair Ivory 18 g
€ 14,99
€ 18,53
9+ winkels
TIRTIR Mask Fit Red Cushion 30N Rich Honey
€ 20,38
Of 3 betalingen van € 6,79/mnd.
Of € 6,79/mnd.
9+ winkels
Trending
TIRTIR Mask Fit Red Cushion SPF40 PA++ #27C Cool Beige
€ 8,40
Of 3 betalingen van € 2,80/mnd.
Of € 2,80/mnd.
9+ winkels
-25%
TIRTIR Mask Fit Red Cushion 18g French Vanilla
€ 14,99
€ 20
9+ winkels
Je hebt 24 van de 485 producten bekeken
Toon meer
Klarna
Over ons
Careers
Legal
Pers
Privacy
Veiligheid
Duurzaamheid
Doorverkopen
Gedragscode BNPL
Wikipink
Toegankelijkheid
Auto-Track
Contact opnemen met Klarna
Contactgegevens voor autoriteiten
Raad van bestuur
Investeerdersrelaties
Klant
Hulp
Login
Winkeloverzicht
Kopersbescherming voor consumenten
Klachten
Onze belofte
Privacyinstellingen
Je herroepingsrecht
Zakelijk
Webwinkelsupport
Zakelijke login
Verkoop met Klarna
Developers
Operationele status
Platformen en partners
Klarna
Over ons
Careers
Legal
Pers
Privacy
Veiligheid
Duurzaamheid
Doorverkopen
Gedragscode BNPL
Wikipink
Toegankelijkheid
Auto-Track
Contact opnemen met Klarna
Contactgegevens voor autoriteiten
Raad van bestuur
Investeerdersrelaties
Klant
Hulp
Login
Winkeloverzicht
Kopersbescherming voor consumenten
Klachten
Onze belofte
Privacyinstellingen
Je herroepingsrecht
Zakelijk
Webwinkelsupport
Zakelijke login
Verkoop met Klarna
Developers
Operationele status
Platformen en partners
Markt
Nederland
Volg
Copyright © 2005-2026 Klarna Bank AB (publ). Headquarters: Stockholm, Sweden. All rights reserved. Klarna Bank AB (publ). Sveavägen 46, 111 34 Stockholm. Organization number: 556737-0431
Afbeeldingen op deze website kunnen door AI gegenereerd zijn.
Cookies
Klarna.com