Voor shoppers
Voor bedrijven
Ontdek Klarna
Betaalmethoden
Betaalmethoden
Betaal nu
Betaal in 3 delen
Betaal in 30 dagen
Winkelen en beloningen
Cashback
Winkeloverzicht
Lidmaatschappen
Financiën
Klarna Card
Bankrekening
Spaarrekeningen
Vaste rekening
Flex rekening
Mobiel
Reis-eSIM
Shop
Winkels
Albert Heijn
MediaMarkt
Kruidvat
Bol
Booking.com
Winkeloverzicht
Shop & vergelijk prijzen
Aanbiedingen
Gezondheid & Schoonheid
Kleding
Speelgoed
Huizen en Interieurs
Geluid & Beeld
Sport en Outdoor
Computers
Klussen
Fotografieën
Gaming en Entertainment
Telefoons & Wearables
Kinderen en Familie
Gemotoriseerde Vervoersmiddelen
Tuin en Terras
Keukenapparaten
Huishoudapparaten
Boeken, Films en Muziek
Kantooruitrustingen
Alle categorieën
App
Hulp
Meer weergeven
NL
Login
Klarna
/
Neo Make Up
Betaal flexibel met
NEO MAKE UP
Neo Make Up
Winkel in de Klarna-app om te betalen met Klarna
Filter
Sorteren op Populariteit
Trending
Neo Make Up NEO Make Up Intense Serum Lip Scrub 6.5 g
€ 10,90
Of 3 betalingen van € 3,63/mnd.
Of € 3,63/mnd.
3 winkels
Neo Make Up NEO Make Up Intense Serum Lip Oil Watermelon
€ 10,50
€ 2.100,00/L
Of 3 betalingen van € 3,50/mnd.
Of € 3,50/mnd.
3 winkels
Neo Make Up Intense Serum Pure Perfector 30ml
€ 10,50
€ 350,00/L
Of 3 betalingen van € 3,50/mnd.
Of € 3,50/mnd.
3 winkels
Neo Make Up Intense Serum Day & Night Lip Mask 6.5ml
€ 10,50
€ 1.615,38/L
Of 3 betalingen van € 3,50/mnd.
Of € 3,50/mnd.
3 winkels
Neo Make Up NEO Make Up Intense Serum Lip Oil Raspberry
€ 10,50
€ 2.100,00/L
Of 3 betalingen van € 3,50/mnd.
Of € 3,50/mnd.
3 winkels
Trending
Neo Make Up NEO Make Up Intense Serum Oil Mascara 9 ml
€ 11
Of 3 betalingen van € 3,66/mnd.
Of € 3,66/mnd.
3 winkels
Neo Make Up Intense Serum Concealer - Ivory
€ 11,50
€ 2.300,00/L
Of 3 betalingen van € 3,83/mnd.
Of € 3,83/mnd.
3 winkels
Neo Make Up NEO Make Up Intense Serum Powder Translucent 10 ml
€ 11,50
Of 3 betalingen van € 3,83/mnd.
Of € 3,83/mnd.
3 winkels
Neo Make Up NEO Make Up Intense Serum Lip Oil Blackcurrant
€ 9
€ 1.800,00/L
Of 3 betalingen van € 3,00/mnd.
Of € 3,00/mnd.
2 winkels
Neo Make Up Intense Serum Concealer
€ 9,40
Of 3 betalingen van € 3,13/mnd.
Of € 3,13/mnd.
2 winkels
Neo Make Up Intense Serum Blurring Beauty Balm SPF 30 Tint - Natural
€ 9,60
Of 3 betalingen van € 3,20/mnd.
Of € 3,20/mnd.
2 winkels
Neo Make Up NEO Make Up Intense Serum Lip Oil Cherry
€ 10,20
€ 2.040,00/L
Of 3 betalingen van € 3,40/mnd.
Of € 3,40/mnd.
2 winkels
Neo Make Up Intense Serum Lip Oil 5 ml
€ 10,20
€ 2.040,00/L
Of 3 betalingen van € 3,40/mnd.
Of € 3,40/mnd.
2 winkels
Neo Make Up Intense Serum Concealer
€ 10,50
€ 2.100,00/L
Of 3 betalingen van € 3,50/mnd.
Of € 3,50/mnd.
2 winkels
Trending
Neo Make Up NEO MAKE UP Intense Serum Vitamin & Mineral Mascara Voedende Mascara voor Ondersteuning van Wimpergroei Tint Black 9 ml
€ 10,50
Of 3 betalingen van € 3,50/mnd.
Of € 3,50/mnd.
2 winkels
Neo Make Up NEO Make Up Intense Serum Foundation 06 Caramel
€ 10,50
€ 350,00/L
Of 3 betalingen van € 3,50/mnd.
Of € 3,50/mnd.
2 winkels
Trending
Neo Make Up NEO MAKE UP Intense Serum Tan Mascara Versterkende Mascara met Regenererende Werking Tint Black 9 ml
€ 10,50
€ 1.166,67/L
Of 3 betalingen van € 3,50/mnd.
Of € 3,50/mnd.
2 winkels
Neo Make Up NEO Make Up Intense Serum Mascara Black 9 ml
€ 10,90
€ 1.211,11/L
Of 3 betalingen van € 3,63/mnd.
Of € 3,63/mnd.
2 winkels
Neo Make Up NEO MAKE UP Intense Serum Matte Loose Powder Matterende Losse Poeder 10 g
€ 11,50
Of 3 betalingen van € 3,83/mnd.
Of € 3,83/mnd.
2 winkels
Neo Make Up Intense Serum HEV Protect Mascara - Black
€ 11,90
Of 3 betalingen van € 3,96/mnd.
Of € 3,96/mnd.
2 winkels
Neo Make Up NEO Make Up Intense Serum Illuminating Primer 30 ml
€ 12,90
€ 430,00/L
Of 3 betalingen van € 4,30/mnd.
Of € 4,30/mnd.
2 winkels
Neo Make Up NEO Make Up Intense Serum HD Primer 30 ml
€ 12,90
€ 430,00/L
Of 3 betalingen van € 4,30/mnd.
Of € 4,30/mnd.
2 winkels
-10%
Neo Make Up Intense Serum Shine Is Mine Highlighter Palette 12 g
€ 12,90
€ 14,36
Of 3 betalingen van € 4,30/mnd.
Of € 4,30/mnd.
2 winkels
Neo Make Up NEO Make Up Intense Serum Mattifying Primer 30 ml
€ 12,90
€ 430,00/L
Of 3 betalingen van € 4,30/mnd.
Of € 4,30/mnd.
2 winkels
Je hebt 24 van de 67 producten bekeken
Toon meer
Klarna
Over ons
Careers
Legal
Pers
Privacy
Veiligheid
Duurzaamheid
Doorverkopen
Gedragscode BNPL
Wikipink
Toegankelijkheid
Auto-Track
Contact opnemen met Klarna
Contactgegevens voor autoriteiten
Raad van bestuur
Investeerdersrelaties
Klant
Hulp
Login
Winkeloverzicht
Kopersbescherming voor consumenten
Klachten
Onze belofte
Privacyinstellingen
Je herroepingsrecht
Zakelijk
Webwinkelsupport
Zakelijke login
Verkoop met Klarna
Developers
Operationele status
Platformen en partners
Klarna
Over ons
Careers
Legal
Pers
Privacy
Veiligheid
Duurzaamheid
Doorverkopen
Gedragscode BNPL
Wikipink
Toegankelijkheid
Auto-Track
Contact opnemen met Klarna
Contactgegevens voor autoriteiten
Raad van bestuur
Investeerdersrelaties
Klant
Hulp
Login
Winkeloverzicht
Kopersbescherming voor consumenten
Klachten
Onze belofte
Privacyinstellingen
Je herroepingsrecht
Zakelijk
Webwinkelsupport
Zakelijke login
Verkoop met Klarna
Developers
Operationele status
Platformen en partners
Markt
Nederland
Volg
Copyright © 2005-2026 Klarna Bank AB (publ). Headquarters: Stockholm, Sweden. All rights reserved. Klarna Bank AB (publ). Sveavägen 46, 111 34 Stockholm. Organization number: 556737-0431
Afbeeldingen op deze website kunnen door AI gegenereerd zijn.
Cookies
Klarna.com