
Optisch Mouse, 4000dpi, Aantal knoppen: 5pcs
Laagste prijs voor Logitech Signature MK650 is € 86,77. Dit is momenteel het goedkoopste aanbod van 1 retailer.
Product | |
|---|---|
| Productnaam | Logitech Signature MK650 |
| Merk | Logitech |
| Type | Standaardmuizen |
Kenmerken | |
| Draadloos | Ja |
Afmetingen | |
| Gewicht | 101.2 g |
| Breedte | 61.8 mm |
| Hoogte | 37.8 mm |
| Lengte | 107.2 mm |
Aanvullende informatie | |
| Vermeld op Klarna | 2022-09-29 |
Producteigenschappen | |
|---|---|
| Zijknoppen | Nee |
| Kleur | Grijs, Zwart |
| Achtergrondverlichting | Nee |
| Aantal knoppen | 5 pcs |
| Voor kinderen/kleinere handen | Nee |
| Linker- of Rechterhand | Rechts |
| DPI | 4000 dpi |
| Verticaal | Nee |
| Verbinding | Bluetooth, USB |
| Sensor | Optisch |
De bovenstaande informatie is afkomstig van verschillende externe bronnen en is alleen bedoeld als richtlijn. Klopt er iets niet aan dit product? .
Choose your region
Klarna offers flexible payments globally.
Copyright © 2005-2026 Klarna Bank AB (publ). Headquarters: Stockholm, Sweden. All rights reserved. Klarna Bank AB (publ). Sveavägen 46, 111 34 Stockholm. Organization number: 556737-0431