Laagste prijs voor Canon PIXMA G550 Inkjetprinter is € 270,47. Dit is momenteel het goedkoopste aanbod onder 5 winkels.
Vergelijk:
Product | |
|---|---|
| Productnaam | Canon PIXMA G550 Inkjetprinter |
| Merk | Canon |
Producteigenschappen | |
| Mobiele printer | Nee |
| Luidheid | 51 dB |
| Functies | Kopiëren |
| Kleur op Printer | Zwart |
| Afdrukformaten | C5, Letter, A6, DL, B5, A5, A4, Legal |
| Connectiviteit | AirPrint, Wi-Fi, USB |
| Dubbelzijdig printen | Nee |
| Kleurenprinter | Ja |
| Standaard papiercapaciteit | 100 pcs |
| Printtype | Inktjet |
| Automatische documentinvoer (ADF) | Nee |
Communicatie | |
| PictBridge | Ja |
Afdrukken | |
|---|---|
| Afdruksnelheid (Mono) | 3.9 ppm |
| Printsnelheid (Kleur) | 3.9 ppm |
| Maximale afdrukresolutie | 4800 x 1200 dpi |
Verbindingen | |
| Geheugenkaartlezer | Nee |
Weergeven | |
| Touchscreen | Nee |
| Scherm | Nee |
Opslag | |
| Ingebouwde harde schijf | Nee |
Energiefeiten | |
| Energieverbruik (standby) | 0.2 W |
Afmetingen | |
| Diepte | 34.0 cm |
| Hoogte | 13.6 cm |
| Breedte | 44.5 cm |
Aanvullende informatie | |
| Vermeld op Klarna | 2021-07-16 |
De bovenstaande informatie is afkomstig van verschillende externe bronnen en is alleen bedoeld als richtlijn. Klopt er iets niet aan dit product? .
Choose your region
Klarna offers flexible payments globally.
Copyright © 2005-2026 Klarna Bank AB (publ). Headquarters: Stockholm, Sweden. All rights reserved. Klarna Bank AB (publ). Sveavägen 46, 111 34 Stockholm. Organization number: 556737-0431