Laagste prijs voor Canon ImagePRO-310 ImagePrograf Pro-310 Inkjetprinter 4800 x 2400 DPI is € 660,75. Dit is momenteel het goedkoopste aanbod onder 12 winkels.
Vergelijk:
Product | |
|---|---|
| Productnaam | Canon ImagePRO-310 ImagePrograf Pro-310 Inkjetprinter 4800 x 2400 DPI |
| Merk | Canon |
Producteigenschappen | |
| Mobiele printer | Nee |
| Functies | Kopiëren |
| Kleur op Printer | Zwart |
| Afdrukformaten | B4, A3, B5, A5, A4 |
| Connectiviteit | Ethernet, USB |
| Dubbelzijdig printen | Nee |
| Kleurenprinter | Ja |
| Standaard papiercapaciteit | 100 pcs |
| Printtype | Inktjet |
| Jaar van Uitgave | 2024 |
Communicatie | |
| PictBridge | Nee |
Afdrukken | |
| Maximale afdrukresolutie | 4800 x 2400 dpi |
Verbindingen | |
|---|---|
| Geheugenkaartlezer | Nee |
Weergeven | |
| Touchscreen | Nee |
| Scherm | Ja |
Opslag | |
| Ingebouwde harde schijf | Nee |
Energiefeiten | |
| Energieverbruik (gebruik) | 16.0 W |
| Energieverbruik (standby) | 0.05 W |
Afmetingen | |
| Diepte | 37.9 cm |
| Hoogte | 20.0 cm |
| Gewicht | 14.4 kg |
| Breedte | 63.9 cm |
Aanvullende informatie | |
| Vermeld op Klarna | 2025-01-31 |
De bovenstaande informatie is afkomstig van verschillende externe bronnen en is alleen bedoeld als richtlijn. Klopt er iets niet aan dit product? .
Choose your region
Klarna offers flexible payments globally.
Copyright © 2005-2026 Klarna Bank AB (publ). Headquarters: Stockholm, Sweden. All rights reserved. Klarna Bank AB (publ). Sveavägen 46, 111 34 Stockholm. Organization number: 556737-0431