
Midi Tower (ATX)
Probeer flexibele betalingen met
Laagste prijs voor Modecom DOM Mid Tower Silver is € 28,99. Dit is momenteel het goedkoopste aanbod onder 3 winkels.
Vergelijk:
Product | |
|---|---|
| Productnaam | Modecom DOM Mid Tower Silver |
| Merk | Modecom |
Producteigenschappen | |
| Chassis Type | Midi Tower (ATX) |
| Kleur | Zilver |
| Moederbord Ondersteuning | ATX, Micro-ATX |
Verbindingen | |
| Microfoonpoort (3,5 mm) | Ja |
| Koptelefoonpoort (3,5 mm) | Ja |
| USB-C | Nee |
| USB-A | Nee |
Opslag | |
| "3.5" bays" | 6 pcs |
| "5.25" bays" | 4 pcs |
Voeding | |
|---|---|
| Geïntegreerde voeding | Nee |
Koeling | |
| Ventilator | Ja |
| Totale ventilatorbevestigingen | 2 |
Afmetingen | |
| Gewicht | 4.9 kg |
| Hoogte | 41.5 cm |
| Diepte | 47.7 cm |
| Breedte | 18.0 cm |
Aanvullende informatie | |
| Vermeld op Klarna | 2009-09-23 |
De bovenstaande informatie is afkomstig van verschillende externe bronnen en is alleen bedoeld als richtlijn. Klopt er iets niet aan dit product? .
Choose your region
Klarna offers flexible payments globally.
Copyright © 2005-2026 Klarna Bank AB (publ). Headquarters: Stockholm, Sweden. All rights reserved. Klarna Bank AB (publ). Sveavägen 46, 111 34 Stockholm. Organization number: 556737-0431