
Tapijtreiniger, Watertank, 1000W
€ 113 minder dan normaal.
Probeer flexibele betalingen met
Laagste prijs voor Vax CDCW-CSXS is € 86,50. Dit is momenteel het goedkoopste aanbod onder 2 winkels.
Vergelijk:
Product | |
|---|---|
| Productnaam | Vax CDCW-CSXS |
| Merk | Vax |
| Type | Tapijtreinigers |
Producteigenschappen | |
| Inhoud Tas | 1.6 L |
| Kenmerken | Nat zuigen |
| Stofverzameling | Watertank |
| Kleur | Grijs |
Prestaties | |
| Motorvermogen | 1000 W |
Voedingsbron | |
| Voedingsbron | Netstroom |
| Spanning | 220.0 V |
Afmetingen | |
|---|---|
| Diepte | 358.0 mm |
| Hoogte | 241.0 mm |
| Breedte | 358.0 mm |
| Gewicht | 3.89 kg |
| Snoerlengte | 4.5 m |
| Slanglengte | 1.5 m |
Aanvullende informatie | |
| Vermeld op Klarna | 2021-06-24 |
De bovenstaande informatie is afkomstig van verschillende externe bronnen en is alleen bedoeld als richtlijn. Klopt er iets niet aan dit product? .
Choose your region
Klarna offers flexible payments globally.
Copyright © 2005-2026 Klarna Bank AB (publ). Headquarters: Stockholm, Sweden. All rights reserved. Klarna Bank AB (publ). Sveavägen 46, 111 34 Stockholm. Organization number: 556737-0431