
Staande Stofzuiger, Zakloos, 752W
Laagste prijs voor Dyson Gen5 Detect Absolute is € 752,99. Dit is momenteel het goedkoopste aanbod onder 7 winkels.
Product | |
|---|---|
| Productnaam | Dyson Gen5 Detect Absolute |
| Merk | Dyson |
| Type | Staande Stofzuigers |
Producteigenschappen | |
| Stofbakvolume | 0.77 L |
| Filter | HEPA-filter |
| Kenmerken | Op batterijen, Oplaadbaar, Telescopische buis, Losse handset |
| Stofverzameling | Zakloos |
| Kleur | Paars |
Prestaties | |
| Zuigkracht (W) | 280 W |
| Motorvermogen | 752 W |
Aanvullende informatie | |
| Vermeld op Klarna | 2023-05-27 |
Voedingsbron | |
|---|---|
| Voedingsbron | Batterij |
| Batterijduur | 70 min |
| Laadtijd | 270 min |
| Oplaadbare batterij | Ja |
Afmetingen | |
| Diepte | 250.0 mm |
| Hoogte | 1276.0 mm |
| Breedte | 276.0 mm |
| Gewicht | 3.5 kg |
| Slanglengte | 65.5 m |
De bovenstaande informatie is afkomstig van verschillende externe bronnen en is alleen bedoeld als richtlijn. Klopt er iets niet aan dit product? .
Choose your region
Klarna offers flexible payments globally.
Copyright © 2005-2026 Klarna Bank AB (publ). Headquarters: Stockholm, Sweden. All rights reserved. Klarna Bank AB (publ). Sveavägen 46, 111 34 Stockholm. Organization number: 556737-0431