
Laagste prijs voor Moza Racing HGP H-Shifter is € 159,90. Dit is momenteel het goedkoopste aanbod van 1 retailer.
Product | |
|---|---|
| Productnaam | Moza Racing HGP H-Shifter |
| Merk | Moza |
| Type | Standaards voor Controller en Console |
Producteigenschappen | |
| Platform | PC |
| Fabriekskleur | Black |
Connectiviteit | |
| Interfaces | USB |
Afmetingen | |
|---|---|
| Hoogte | 241.0 mm |
| Lengte | 100.0 mm |
| Breedte | 100.0 mm |
| Diepte | 143.0 mm |
Aanvullende informatie | |
| Vermeld op Klarna | 2023-07-15 |
De bovenstaande informatie is afkomstig van verschillende externe bronnen en is alleen bedoeld als richtlijn. Klopt er iets niet aan dit product? .
Choose your region
Klarna offers flexible payments globally.
Copyright © 2005-2026 Klarna Bank AB (publ). Headquarters: Stockholm, Sweden. All rights reserved. Klarna Bank AB (publ). Sveavägen 46, 111 34 Stockholm. Organization number: 556737-0431