
Racingstoel
Laagste prijs voor Next Level Racing HF8 Pro Haptic Gaming Pad is € 224,00. Dit is momenteel het goedkoopste aanbod onder 7 winkels.
Product | |
|---|---|
| Productnaam | Next Level Racing HF8 Pro Haptic Gaming Pad |
| Merk | Next Level Racing |
| Type | Racingstoelen |
Producteigenschappen | |
| Platform | PC |
| Kleur | Zwart |
| Aantal knoppen | 1 pcs |
| Laadvermogen (max) | 150.0 kg |
| Fabriekskleur | Black |
Materiaal | |
| Materiaal | Stof |
Racestoel afmetingen | |
|---|---|
| Nettogewicht | 1.7 kg |
Afmetingen | |
| Hoogte | 40.64 mm |
| Lengte | 1189.0 mm |
| Breedte | 439.0 mm |
| Gewicht | 1700.0 g |
| Diepte | 1189.0 mm |
Aanvullende informatie | |
| Vermeld op Klarna | 2025-06-18 |
De bovenstaande informatie is afkomstig van verschillende externe bronnen en is alleen bedoeld als richtlijn. Klopt er iets niet aan dit product? .
Choose your region
Klarna offers flexible payments globally.
Copyright © 2005-2026 Klarna Bank AB (publ). Headquarters: Stockholm, Sweden. All rights reserved. Klarna Bank AB (publ). Sveavägen 46, 111 34 Stockholm. Organization number: 556737-0431