
Wandafzuigkap
Probeer flexibele betalingen met
Laagste prijs voor vidaXL 50707 is € 152,99. Dit is momenteel het goedkoopste aanbod onder 4 winkels.
Vergelijk:
Product | |
|---|---|
| Productnaam | vidaXL 50707 |
| Merk | vidaXL |
Producteigenschappen | |
| Producttype | Wandafzuigkap |
| Kleur | Zwart |
| Kenmerken | Wasbare Filters, Verlichting |
| Luchtstroom (m3/h) | 756 |
| Snelheden | 3 |
Prestaties | |
| Motorvermogen | 180 W |
Voedingsbron | |
| Spanning | 240.0 V |
Afmetingen | |
|---|---|
| Breedte | 60.0 cm |
| Hoogte (min) | 43.0 cm |
| Standaard Breedte | 60cm |
| Diepte | 45.0 cm |
| Duct Afmeting | 150.0 mm |
| Hoogte (max) | 70.0 cm |
Aanvullende informatie | |
| Vermeld op Klarna | 2019-04-08 |
De bovenstaande informatie is afkomstig van verschillende externe bronnen en is alleen bedoeld als richtlijn. Klopt er iets niet aan dit product? .
Choose your region
Klarna offers flexible payments globally.
Copyright © 2005-2026 Klarna Bank AB (publ). Headquarters: Stockholm, Sweden. All rights reserved. Klarna Bank AB (publ). Sveavägen 46, 111 34 Stockholm. Organization number: 556737-0431