
16 GB RAM, UHD Graphics 770
Laagste prijs voor Avocor Slot-In Digital Signage Player is € 2.783,00. Dit is momenteel het goedkoopste aanbod van 1 retailer.
Vergelijk:
Product | |
|---|---|
| Productnaam | Avocor Slot-In Digital Signage Player |
| Merk | Avocor |
Producteigenschappen | |
| Kleur | Zwart |
| Optische Drive | Nee |
| Besturingssysteem | Windows |
Verbindingen | |
| Aantal USB-C | 2 pcs |
| Verbindingen | USB-C, HDMI, RJ45 (LAN), USB-A, DisplayPort |
| Aantal USB-A | 6 pcs |
| Aantal RJ45 (LAN) | 1 pcs |
| Geheugenkaartlezer | Nee |
Weergeven | |
| Monitor | Nee |
Opslag | |
| SSD Grootte | 256 GB |
| Aantal sleuven (Totaal) | 1 |
| Harde Schijf | SSD |
Geheugen | |
|---|---|
| RAM | 16 GB |
| Aantal Slots (Totaal) | 2 |
| Geheugenondersteuning (max) | 64 GB |
| Geheugentype | DDR4 |
Audio | |
| Geluidskaart | Ja |
Grafische | |
| Grafische Kaart Intel | UHD Graphics 770 |
Draadloos | |
| Wi-Fi Standaard | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Bluetooth | Ja |
Afmetingen | |
| Gewicht | 5.4 kg |
| Hoogte | 3.7 cm |
Aanvullende informatie | |
| Vermeld op Klarna | 2024-12-23 |
De bovenstaande informatie is afkomstig van verschillende externe bronnen en is alleen bedoeld als richtlijn. Klopt er iets niet aan dit product? .
Choose your region
Klarna offers flexible payments globally.
Copyright © 2005-2026 Klarna Bank AB (publ). Headquarters: Stockholm, Sweden. All rights reserved. Klarna Bank AB (publ). Sveavägen 46, 111 34 Stockholm. Organization number: 556737-0431