
TV-antenne
Probeer flexibele betalingen met
Laagste prijs voor Quwireless QuMax for RUT950 is € 146,41. Dit is momenteel het goedkoopste aanbod onder 2 winkels.
Product | |
|---|---|
| Productnaam | Quwireless QuMax for RUT950 |
| Merk | Quwireless |
| Type | TV-antennes |
Producteigenschappen | |
| Kleur | Wit |
Materiaal | |
| Materiaal | Aluminium |
Antennes & Parabolische Antennes | |
| Type antenne | Buiten |
Afmetingen | |
|---|---|
| Breedte | 27.2 cm |
| Diepte | 9.6 cm |
| Gewicht | 1.8 kg |
| Hoogte | 27.6 cm |
Aanvullende informatie | |
| Vermeld op Klarna | 2022-10-18 |
De bovenstaande informatie is afkomstig van verschillende externe bronnen en is alleen bedoeld als richtlijn. Klopt er iets niet aan dit product? .
Choose your region
Klarna offers flexible payments globally.
Copyright © 2005-2026 Klarna Bank AB (publ). Headquarters: Stockholm, Sweden. All rights reserved. Klarna Bank AB (publ). Sveavägen 46, 111 34 Stockholm. Organization number: 556737-0431