
Schermbevestiging, Plafondmontage, 40"-75"
Mis het niet!
Probeer flexibele betalingen met
Laagste prijs voor Edbak CMS21 is € 279,99. Dit is momenteel het goedkoopste aanbod onder 2 winkels.
Product | |
|---|---|
| Productnaam | Edbak CMS21 |
| Merk | Edbak |
| Type | Schermbevestigingen |
Producteigenschappen | |
| Kleur | Zwart |
| Laadvermogen (max) | 60.0 kg |
Kenmerken | |
| Aantal Schermen | 1 |
| Kantelbaar | Ja |
| Armleuning | Nee |
| Draaibaar | Ja |
| Draaibaar | Nee |
| Kenmerken | Kabelbeheer |
Standaarden & Bevestigingen | |
|---|---|
| Plaatsing | Plafondmontage |
| Type VESA Montage | 200x200 |
Grootte | |
| Schermgrootte (min) | 40 " |
| Schermgrootte (max) | 75.0 " |
Afmetingen | |
| Hoogte | 154.5 cm |
| Gewicht | 18.5 kg |
| Breedte | 66.0 cm |
| Diepte | 20.0 cm |
Aanvullende informatie | |
| Vermeld op Klarna | 2022-11-03 |
De bovenstaande informatie is afkomstig van verschillende externe bronnen en is alleen bedoeld als richtlijn. Klopt er iets niet aan dit product? .
Choose your region
Klarna offers flexible payments globally.
Copyright © 2005-2026 Klarna Bank AB (publ). Headquarters: Stockholm, Sweden. All rights reserved. Klarna Bank AB (publ). Sveavägen 46, 111 34 Stockholm. Organization number: 556737-0431