
Schermbevestiging, Wandmontage, 40"-85"
Laagste prijs voor Multibrackets M Universal Fixed Large is € 38,74. Dit is momenteel het goedkoopste aanbod onder 2 winkels.
Product | |
|---|---|
| Productnaam | Multibrackets M Universal Fixed Large |
| Merk | Multibrackets |
| Type | Schermbevestigingen |
Producteigenschappen | |
| Kleur | Zwart |
| Laadvermogen (max) | 60.0 kg |
Kenmerken | |
| Aantal Schermen | 1 |
| Kantelbaar | Nee |
| Draaibaar | Nee |
| Draaibaar | Nee |
| Kenmerken | Kabelbeheer |
Materiaal | |
| Materiaal | Staal |
Standaarden & Bevestigingen | |
|---|---|
| Plaatsing | Wandmontage |
| Type VESA Montage | 300x200, 300x300, 400x200, 400x400, 600x400, 800x400 |
Grootte | |
| Schermgrootte (min) | 40 " |
| Schermgrootte (max) | 85.0 " |
Afmetingen | |
| Hoogte | 46.0 cm |
| Gewicht | 2.0 kg |
| Breedte | 93.5 cm |
| Diepte | 2.3 cm |
Aanvullende informatie | |
| Vermeld op Klarna | 2017-01-31 |
De bovenstaande informatie is afkomstig van verschillende externe bronnen en is alleen bedoeld als richtlijn. Klopt er iets niet aan dit product? .
Choose your region
Klarna offers flexible payments globally.
Copyright © 2005-2026 Klarna Bank AB (publ). Headquarters: Stockholm, Sweden. All rights reserved. Klarna Bank AB (publ). Sveavägen 46, 111 34 Stockholm. Organization number: 556737-0431