
Rijstkoker, Warmhoudfunctie, Meet Schaal, 2.8L
Probeer flexibele betalingen met
Laagste prijs voor Instant Rice Cooker & Steamer is € 69,99. Dit is momenteel het goedkoopste aanbod onder 3 winkels.
Vergelijk:
Product | |
|---|---|
| Productnaam | Instant Rice Cooker & Steamer |
| Merk | Instant |
| Type | Rijstkokers |
Producteigenschappen | |
| Functies | Meet Schaal, Warmhoudfunctie |
| Kleur | Wit |
| Vorm | Rond |
| Fabriekskleur | White |
| Aantal Porties | 12 pcs |
| Aantal Programma's | 6 |
| Volume | 2.8 L |
Voedingsbron | |
|---|---|
| Vermogen | 700 W |
Afmetingen | |
| Diepte | 28.6 cm |
| Hoogte | 27.3 cm |
| Snoerlengte | 1.1 m |
| Gewicht | 2.68 kg |
| Breedte | 21.5 cm |
Aanvullende informatie | |
| Vermeld op Klarna | 2024-06-29 |
De bovenstaande informatie is afkomstig van verschillende externe bronnen en is alleen bedoeld als richtlijn. Klopt er iets niet aan dit product? .
Choose your region
Klarna offers flexible payments globally.
Copyright © 2005-2026 Klarna Bank AB (publ). Headquarters: Stockholm, Sweden. All rights reserved. Klarna Bank AB (publ). Sveavägen 46, 111 34 Stockholm. Organization number: 556737-0431