
Rijstkoker, Meet Schaal, Warmte-isolerende Handgreep, Antiaanbaklaag, Warmhoudfunctie, 0.6L
Probeer flexibele betalingen met
Laagste prijs voor ECG RZ 060 Rijstkoker Kunststof Wit is € 22,39. Dit is momenteel het goedkoopste aanbod van 1 retailer.
Vergelijk:
Product | |
|---|---|
| Productnaam | ECG RZ 060 Rijstkoker Kunststof Wit |
| Merk | ECG |
| Type | Rijstkokers |
Producteigenschappen | |
| Functies | Meet Schaal, Warmte-isolerende Handgreep, Warmhoudfunctie, Antiaanbaklaag |
| Kleur | Wit |
| Vorm | Rond |
| Dekselmateriaal | Kunststof |
| Volume | 0.6 L |
Voedingsbron | |
|---|---|
| Vermogen | 300 W |
Afmetingen | |
| Diepte | 20.5 cm |
| Hoogte | 17.7 cm |
| Snoerlengte | 1.1 m |
| Gewicht | 0.9 kg |
| Breedte | 23.0 cm |
Aanvullende informatie | |
| Vermeld op Klarna | 2020-10-15 |
De bovenstaande informatie is afkomstig van verschillende externe bronnen en is alleen bedoeld als richtlijn. Klopt er iets niet aan dit product? .
Choose your region
Klarna offers flexible payments globally.
Copyright © 2005-2026 Klarna Bank AB (publ). Headquarters: Stockholm, Sweden. All rights reserved. Klarna Bank AB (publ). Sveavägen 46, 111 34 Stockholm. Organization number: 556737-0431