Laagste prijs voor AOC E2270SWDN is € 83,99. Dit is momenteel het goedkoopste aanbod van 1 retailer.
Vergelijk:
Product | |
|---|---|
| Productnaam | AOC E2270SWDN |
| Merk | AOC |
Producteigenschappen | |
| Paneeltype | TN |
| Contrast | 700 :1 |
| Horizontale kijkhoek | 90.0 ° |
| Ingebouwde camera | Nee |
| Type | Standaard |
| Jaar van Uitgave | 2021 |
| Kleur | Zwart |
| Luidsprekers | Nee |
| Adaptieve Sync-technologie | Nee |
| Beeld-voor-beeld | Nee |
| Schermgrootte | 21.5 " |
| Energieklasse | E |
| Verticale Kijkhoek | 65.0 ° |
| Reactietijd | 5 ms |
| Verstelbare Hoogte | Nee |
| Pixelgrootte | 0.248 mm |
| Reactietijd (Exacte waarde) | 5.0 ms |
| Resolutie | 1920x1080 (Full HD) |
| Verversingssnelheid | 60 Hz |
| Helderheid (nits) | 200.0 cd/m² |
| Kleurdiepte | 8 bit |
Afbeelding | |
| HDR | Nee |
| Beeldverhouding | 16:9 |
Kenmerken | |
| Kantelbaar | Ja |
| Draaibaar | Nee |
Weergeven | |
| Touchscreen | Nee |
Aanvullende informatie | |
| Vermeld op Klarna | 2016-01-18 |
Verbindingen | |
|---|---|
| Koptelefoonuitgang | Nee |
| USB | Nee |
| Ethernet | Nee |
| DVI-poorten | 1 |
| VGA-poorten | 1 |
| Thunderbolt | Nee |
| VGA | Ja |
| HDMI | Nee |
| DVI | Ja |
| DisplayPort | Nee |
| 3,5mm Ingang (AUX) | Nee |
| Geheugenkaartlezer | Nee |
Ontwerp | |
| Pivot 90° | Nee |
| Gebogen scherm | Nee |
Duurzaamheidsinformatie | |
| EPEAT-beoordeling | Nee |
| TCO Certificering | Nee |
Voeding | |
| Energieverbruik (Standby) | 0.5 W |
| Energieverbruik (1000u) | 16.0 kW/h |
| Energieverbruik (In gebruik) | 18 W |
Compatibiliteit | |
| VESA-Montage | Ja |
| VESA-maten | 100x100 mm |
Afmetingen | |
| Gewicht Met Standaard | 2.7 kg |
| Breedte | 50.3 cm |
| Diepte met standaard | 4.8 cm |
| Hoogte met standaard | 31.1 cm |
De bovenstaande informatie is afkomstig van verschillende externe bronnen en is alleen bedoeld als richtlijn. Klopt er iets niet aan dit product? .
Choose your region
Klarna offers flexible payments globally.
Copyright © 2005-2026 Klarna Bank AB (publ). Headquarters: Stockholm, Sweden. All rights reserved. Klarna Bank AB (publ). Sveavägen 46, 111 34 Stockholm. Organization number: 556737-0431