ASUS ROG Strix XG27AQMR
ASUS ROG Strix XG27AQMR
2560x1440, IPS/PLS
Populariteit
795
in
Monitoren
Probeer flexibele betalingen metKlarna
advertentie
Alternate
ASUS ROG Strix XG27AQMR 27'' gaming monitor
Gratis verzending, 1-2 dagen
Teveeo
ASUS ROG Strix XG27AQMR computer monitor 68,6 cm (27") 2560 x 1440 Pixels Quad HD LED Zwart
Laagste prijs
·Gratis verzending, 4 dagen
Gerelateerde producten
We hebben een selectie van producten samengesteld die je mogelijk interesseren.
Productdetails
Vergelijk:
Kenmerken
Product
ProductnaamASUS ROG Strix XG27AQMR
MerkASUS
Producteigenschappen
PaneeltypeIPS/PLS
OppervlaktebehandelingMat
Contrast1000 :1
Horizontale kijkhoek178.0 °
Ingebouwde cameraNee
TypeGaming
KleurZwart
LuidsprekersNee
Adaptieve Sync-technologieNvidia G-sync Compatible, AMD FreeSync Premium Pro
Beeld-voor-beeldNee
Schermgrootte27.0 "
Verticale Kijkhoek178.0 °
Reactietijd1 ms
Verstelbare HoogteJa
Pixelgrootte0.233 mm
Reactietijd (Exacte waarde)1.0 ms
Resolutie2560x1440
Verversingssnelheid300 Hz
Helderheid (nits)350.0 cd/m²
Kleurdiepte10 bit
Afbeelding
HDRJa
Beeldverhouding16:9
Kenmerken
KantelbaarJa
DraaibaarJa
Weergeven
TouchscreenNee
Ontwerp
Pivot‎ 90°‎Ja
Gebogen schermNee
Duurzaamheidsinformatie
EPEAT-beoordelingNee
TCO CertificeringNee
Voeding
Energieverbruik (Standby)0.5 W
Energieverbruik (In gebruik)23 W
Verbindingen
DisplayPort-versie1.4
KoptelefoonuitgangJa
USBJa
Aantal USB-poorten (totaal)2 pcs
Aantal DisplayPort1 pcs
EthernetNee
DisplayPort-typeStandaard
DVI-poortenNee
VGA-poortenNee
ThunderboltNee
HDMI Versie2.0
VGANee
USB-typeUSB-A
HDMIJa
HDMI-poorten2
DVINee
DisplayPortJa
3,5mm Ingang (AUX)Nee
GeheugenkaartlezerNee
Compatibiliteit
VESA-MontageJa
VESA-maten100x100 mm