Vergelijk:
Product | |
|---|---|
| Productnaam | ASUS ROG Swift PG32UCDP |
| Merk | ASUS |
Producteigenschappen | |
| Paneeltype | OLED |
| Oppervlaktebehandeling | Mat |
| Horizontale kijkhoek | 178.0 ° |
| Ingebouwde camera | Nee |
| Type | Gaming |
| Kleur | Zwart |
| Luidsprekers | Nee |
| Adaptieve Sync-technologie | Nvidia G-sync Compatible, AMD FreeSync Premium Pro |
| Beeld-voor-beeld | Nee |
| Schermgrootte | 32.0 " |
| Verticale Kijkhoek | 178.0 ° |
| Reactietijd | 0,03 ms |
| Verstelbare Hoogte | Nee |
| Pixelgrootte | 0.18 mm |
| Reactietijd (Exacte waarde) | 0.03 ms |
| Resolutie | 3840x2160 (4K) |
| Verversingssnelheid | 240 Hz |
| Helderheid (nits) | 250.0 cd/m² |
| Kleurdiepte | 10 bit |
Afbeelding | |
| HDR | Ja |
| Beeldverhouding | 16:9 |
Kenmerken | |
| Kantelbaar | Ja |
| Draaibaar | Nee |
Weergeven | |
| Touchscreen | Nee |
Ontwerp | |
| Pivot 90° | Ja |
| Gebogen scherm | Nee |
Duurzaamheidsinformatie | |
| EPEAT-beoordeling | Nee |
| TCO Certificering | Nee |
Verbindingen | |
|---|---|
| DisplayPort-versie | 1.4 |
| Koptelefoonuitgang | Ja |
| USB | Ja |
| Aantal USB-poorten (totaal) | 4 pcs |
| Aantal DisplayPort | 1 pcs |
| Ethernet | Nee |
| DisplayPort-type | Standaard |
| DVI-poorten | Nee |
| VGA-poorten | Nee |
| Thunderbolt | Nee |
| HDMI Versie | 2.1 |
| VGA | Nee |
| USB-type | USB-C |
| HDMI | Ja |
| HDMI-poorten | 2 |
| DVI | Nee |
| DisplayPort | Ja |
| 3,5mm Ingang (AUX) | Nee |
| Geheugenkaartlezer | Nee |
Compatibiliteit | |
| VESA-Montage | Ja |
| VESA-maten | 100x100 mm |