Laagste prijs voor ASUS ROG Strix XG27AQWMG 26.5" QHD OLED 280Hz Gaming Monitor is € 559,00. Dit is momenteel het goedkoopste aanbod onder 11 winkels.
Vergelijk:
Product | |
|---|---|
| Productnaam | ASUS ROG Strix XG27AQWMG 26.5" QHD OLED 280Hz Gaming Monitor |
| Merk | ASUS |
Producteigenschappen | |
| Paneeltype | OLED |
| OLED-type | WOLED |
| Oppervlaktebehandeling | Glans |
| Contrast | 1500000 :1 |
| Ingebouwde camera | Nee |
| Type | Gaming |
| Kleur | Zwart |
| Luidsprekers | Nee |
| Schermgrootte | 26.5 " |
| Energieklasse | F |
| Reactietijd | 0,03 ms |
| Verstelbare Hoogte | Ja |
| Pixelgrootte | 0.229 mm |
| Reactietijd (Exacte waarde) | 0.03 ms |
| Resolutie | 2560x1440 |
| Verversingssnelheid | 280 Hz |
| Helderheid (nits) | 1500.0 cd/m² |
| Kleurdiepte | 10 bit |
Afbeelding | |
| HDR | Ja |
| Beeldverhouding | 16:9 |
| Scherm | OLED |
Kenmerken | |
| Kantelbaar | Ja |
| Draaibaar | Ja |
Weergeven | |
| Touchscreen | Nee |
Ontwerp | |
| Pivot 90° | Ja |
| Gebogen scherm | Nee |
Verbindingen | |
|---|---|
| DisplayPort-versie | 1.4 |
| Koptelefoonuitgang | Ja |
| USB | Ja |
| Aantal USB-poorten (totaal) | 2 pcs |
| Aantal DisplayPort | 1 pcs |
| Ethernet | Nee |
| DisplayPort-type | Standaard |
| Thunderbolt | Nee |
| USB-type | USB-A |
| HDMI | Ja |
| HDMI-poorten | 2 |
| DisplayPort | Ja |
| 3,5mm Ingang (AUX) | Nee |
| Geheugenkaartlezer | Nee |
Voeding | |
| Energieverbruik HDR (1000u) | 50.0 kW/h |
| Energieverbruik (Standby) | 0.5 W |
| Energieverbruik (1000u) | 25.0 kW/h |
Compatibiliteit | |
| VESA-Montage | Ja |
| VESA-maten | 100x100 mm |
Afmetingen | |
| Gewicht Met Standaard | 6.7 kg |
| Breedte | 60.5 cm |
| Diepte met standaard | 18.8 cm |
| Hoogte met standaard | 50.0 cm |
Aanvullende informatie | |
| Vermeld op Klarna | 2025-10-26 |
De bovenstaande informatie is afkomstig van verschillende externe bronnen en is alleen bedoeld als richtlijn. Klopt er iets niet aan dit product? .
Choose your region
Klarna offers flexible payments globally.
Copyright © 2005-2026 Klarna Bank AB (publ). Headquarters: Stockholm, Sweden. All rights reserved. Klarna Bank AB (publ). Sveavägen 46, 111 34 Stockholm. Organization number: 556737-0431