• Voor shoppers
  • Voor bedrijven
The Lab Performance Collagen & Retinol Sheet Mask

The Lab Performance Collagen & Retinol Sheet Mask

 ,   ,  Nachtmasker, ,  Verstevigend, Gladmakend, Anti-Age,  Vitaminen, Retinol

·

Populariteit

4147

in

Gezichtsmaskers
Vanaf € 1,83/mnd. met

Lyko

The Lab Performance Collagen & Retinol Sheet Mask
€ 5,00 verzending, 4-5 dagen
€ 5,50

Gerelateerde producten

Alles weergeven
We hebben een selectie van producten samengesteld die je mogelijk interesseren.
Uriage Absolu Redensifying Night Mask Global Anti-Aging 50ml
Trending
Uriage Absolu Redensifying Night Mask Global Anti-Aging 50ml
€ 31,32
€ 626,40/L
medicube Deep Peptide Radiance Mask 27 ml 27ml
medicube Deep Peptide Radiance Mask 27 ml 27ml
€ 2,95
€ 109,26/L
Biotherm Force Supreme Nightcare Mask 50 ml 50ml
Trending
Biotherm Force Supreme Nightcare Mask 50 ml 50ml
€ 52,99
€ 1.059,80/L
Filorga Revitalize Sheet Mask 20 ml 20ml
Filorga Revitalize Sheet Mask 20 ml 20ml
€ 8,40
€ 420,00/L
111skin Y Theorem Bio Cellulose Facial Mask Box 23ml
Trending
111skin Y Theorem Bio Cellulose Facial Mask Box 23ml
€ 120
skinChemists Youth Series Retinol and Bakuchiol Beauty Mask 1.69 fl oz 50ml
skinChemists Youth Series Retinol and Bakuchiol Beauty Mask 1.69 fl oz 50ml
€ 12,90
€ 258,00/L
Starskin Red Carpet Ready Coconut Bio-Cellulose Second Skin Hydrating Face Mask 30ml
-11%
Starskin Red Carpet Ready Coconut Bio-Cellulose Second Skin Hydrating Face Mask 30ml
€ 8,25
€ 275,00/L

Productdetails

Laagste prijs voor The Lab Performance Collagen & Retinol Sheet Mask is € 5,50. Dit is momenteel het goedkoopste aanbod van 1 retailer.
Vergelijk:

Kenmerken

Product

ProductnaamThe Lab Performance Collagen & Retinol Sheet Mask
MerkThe Lab Performance
TypeGezichtsmaskers

Soort

GezichtsmaskersNachtmasker

Aanvullende informatie

Vermeld op Klarna2023-12-15

Producteigenschappen

Verwacht ResultaatAnti-Age, Verstevigend, Gladmakend
HuidprobleemRimpels
InhoudRetinol, Vitaminen

Feedback

De bovenstaande informatie is afkomstig van verschillende externe bronnen en is alleen bedoeld als richtlijn. Klopt er iets niet aan dit product? .