• Voor shoppers
  • Voor bedrijven
VT Cosmetics Collagen Reedle Shot 100 2-Step Mask

VT Cosmetics Collagen Reedle Shot 100 2-Step Mask

 ,   , Gezichtsmasker , , 1pcs,  Hydraterend,  

·

Populariteit

1104

in

Gezichtsmaskers
Vanaf € 1,03/mnd. met
advertentie

flaconi

VT Cosmetics Collagen Reedle Shot 100 2-Step Mask Sheet Mask

€ 3,95 verzending, 2-3 dagen
€ 3,50

Notino

VT Cosmetics Collagen Reedle Shot 100 2 Step Mask Lifting en Verstevigende Masker voor een tweefasebehandeling van de huid 26.5 g

Laagste prijs

€ 3,10

Gerelateerde producten

Alles weergeven
We hebben een selectie van producten samengesteld die je mogelijk interesseren.
Biodance Radiant Vita Niacinamide Real Deep Mask 34 g
Biodance Radiant Vita Niacinamide Real Deep Mask 34 g
€ 4,60
Cosrx Ultimate Nourishing Rice Overnight Spa Mask 60ml
Trending
Cosrx Ultimate Nourishing Rice Overnight Spa Mask 60ml
€ 8,99
€ 149,83/L
Cosrx PDRN Exosome Skinplaning Glaze Mask 50ml
Trending
Cosrx PDRN Exosome Skinplaning Glaze Mask 50ml
€ 14,81
€ 296,20/L
Shiseido Waso Yuzu-C Beauty Sleeping Mask Refill 50 ml 50ml
Shiseido Waso Yuzu-C Beauty Sleeping Mask Refill 50 ml 50ml
€ 19,99
€ 399,80/L
Ahava Time to Clear Purifying Mud Mask 100ml
Ahava Time to Clear Purifying Mud Mask 100ml
€ 18,89
€ 188,90/L
Clarins My Re-Charge Hydra-Replumping Night Mask 50 ml 50ml
Trending
Clarins My Re-Charge Hydra-Replumping Night Mask 50 ml 50ml
€ 19
€ 380,00/L
Babor Moisturizing Foam Mask 75 ml 75ml
Trending
Babor Moisturizing Foam Mask 75 ml 75ml
€ 22,99
€ 306,53/L

Productdetails

Laagste prijs voor VT Cosmetics Collagen Reedle Shot 100 2-Step Mask is € 3,10. Dit is momenteel het goedkoopste aanbod onder 3 winkels.
Vergelijk:

Kenmerken

Product

ProductnaamVT Cosmetics Collagen Reedle Shot 100 2-Step Mask
MerkVT Cosmetics
TypeGezichtsmaskers

Aanvullende informatie

Vermeld op Klarna2026-03-21

Producteigenschappen

DoelgroepVrouw
Aantal Stuks1 pcs
Verwacht ResultaatHydraterend
TextuurCrème

Feedback

De bovenstaande informatie is afkomstig van verschillende externe bronnen en is alleen bedoeld als richtlijn. Klopt er iets niet aan dit product? .