• Voor shoppers
  • Voor bedrijven
Bioeffect Volcanic Exfoliator 60ml
-21%

Bioeffect Volcanic Exfoliator 60ml

 ,   ,  , ,  Verzachtend, Diepe Reiniging, Scrub, Gladmakend,  Glycolzuur

·

Populariteit

199

in

Scrubs & Gezichtsscrubs
Vanaf € 11,43/mnd. met
advertentie

Niche Beauty

Bioeffect - Volcanic Exfoliator - Gesichtspeeling

€ 5,95 verzending, 6-7 dagen
€ 34,30

Niche Beauty

Bioeffect - Volcanic Exfoliator - Gesichtspeeling

Laagste prijs

·€ 5,95 verzending, 6-7 dagen
€ 34,30

Gerelateerde producten

Alles weergeven
We hebben een selectie van producten samengesteld die je mogelijk interesseren.
Nip+Fab Glycol-Fix Fix Scrub 75 ml 75ml
Trending
Nip+Fab Glycol-Fix Fix Scrub 75 ml 75ml
€ 12,48
€ 166,40/L
Nip+Fab Glycolic Fix Extreme Scrub 6% 75ml
Trending
Nip+Fab Glycolic Fix Extreme Scrub 6% 75ml
€ 17,50
€ 233,33/L
Clinique Blackhead Solutions 7 Day Deep Pore Cleanse & Scrub 125ml
Trending
Clinique Blackhead Solutions 7 Day Deep Pore Cleanse & Scrub 125ml
€ 26,01
€ 208,08/L
Clinique All About Clean Charcoal Mask + Scrub 100ml
Trending
Clinique All About Clean Charcoal Mask + Scrub 100ml
€ 27,29
€ 272,90/L
L'Oréal Paris Men Expert Pure Charcoal Anti-Blackhead Daily Face Scrub 100ml
L'Oréal Paris Men Expert Pure Charcoal Anti-Blackhead Daily Face Scrub 100ml
€ 6,87
€ 68,70/L
Cosrx The AHA BHA PHA LHA 35 Peel 30ml
Cosrx The AHA BHA PHA LHA 35 Peel 30ml
€ 11,99
€ 399,67/L
Ole Henriksen Transform Strawberry Smoothing Scrub 90 ml
Trending
Ole Henriksen Transform Strawberry Smoothing Scrub 90 ml
€ 36,30

Productdetails

Laagste prijs voor Bioeffect Volcanic Exfoliator 60ml is € 34,30. Dit is momenteel het goedkoopste aanbod onder 3 winkels.
Vergelijk:

Kenmerken

Product

ProductnaamBioeffect Volcanic Exfoliator 60ml
MerkBioeffect
TypeScrubs & Gezichtsscrubs

Soort

Scrub en gezichtsscrubsGezichtsscrub

Aanvullende informatie

Vermeld op Klarna2019-04-15

Producteigenschappen

HuidtypeVette Huid, Normale Huid, Gemengde Huid, Droge Huid, Rijpe Huid, Gevoelige Huid
Verwacht ResultaatScrub, Diepe Reiniging, Verzachtend, Gladmakend
TextuurScrub
VerpakkingTube
HuidprobleemMee-eters
InhoudGlycolzuur
Volume60.0 ml

Feedback

De bovenstaande informatie is afkomstig van verschillende externe bronnen en is alleen bedoeld als richtlijn. Klopt er iets niet aan dit product? .