
14" Intel Core Ultra 5, 2.1 GHz, 16 GB RAM, 512 GB SSD
Probeer flexibele betalingen met
Laagste prijs voor ASUS ExpertBook P5 14 Inch Notebook is € 1.112,29. Dit is momenteel het goedkoopste aanbod van 1 retailer.
Vergelijk:
Product | |
|---|---|
| Productnaam | ASUS ExpertBook P5 14 Inch Notebook |
| Merk | ASUS |
Producteigenschappen | |
| Serie | ASUS ExpertBook |
| Jaar van Uitgave | 2024 |
| Kleur | Aluminium, Grijs |
| Schermgrootte | 14.0 " |
| Numeriek Toetsenbord | Nee |
| Besturingssysteem | FreeDOS |
| Helderheid (nits) | 400.0 cd/m² |
| Taal | Duits |
Camera | |
| Webcam | Ja |
Afbeelding | |
| Beeldverhouding | 16:10 |
Kenmerken | |
| TPM 2.0 | Nee |
| Gezichtsherkenning | Ja |
| Verlicht toetsenbord | Nee, Ja |
| Vingerafdruklezer | Ja |
| Convertible/Hybride | Nee |
Verbindingen | |
| Verbindingen | Thunderbolt, USB-C, USB-A, Jack van 3,5 mm, HDMI |
| USB Versie | USB 3.2 Gen 2, Thunderbolt 4 |
| Aantal USB-A | 2 pcs |
| Aantal USB-C | 2 pcs |
Weergeven | |
| Verversingssnelheid | 144 Hz |
| Schermtype | IPS |
| Schermresolutie | 2520x1680, 2880x1800, 2560x1600 |
| Touchscreen | Nee |
| Schermoppervlak | Mat |
Materiaal | |
| Materiaal | Aluminium |
Grafische | |
| Grafische Kaart Intel | Arc 130V |
| Dedicated grafische kaart | Nee |
Opslag | |
|---|---|
| Geheugenkaartlezer | Nee |
| Type harde schijf | SSD |
| SSD Grootte | 512 GB |
| Optische Drive | Geen |
Geheugen | |
| RAM | 16 GB |
| Geheugentype | LPDDR5X |
| Max. Ondersteunde RAM | 16 GB |
Draadloos | |
| Bluetooth | Ja |
| NFC | Nee |
| Bluetooth Versie | 5.3 |
| Mobiele netwerken | Nee |
| WiDi | Nee |
| Wi-Fi Standaard | Wi-Fi 6E (802.11ax), Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| SIM-Kaart Slot | Nee |
Processor | |
| Processor Model | 226V |
| Processor | Intel Core Ultra 5 |
| Processorsnelheid | 2.1 GHz |
| Processor Model | 226V, 256V |
| Processorkernen | 8 |
Voedingsbron | |
| Batterijtechnologie | LiPo |
Afmetingen | |
| Hoogte | 1.64 cm |
| Diepte | 22.32 cm |
| Breedte | 31.2 cm |
| Gewicht | 1.29 kg |
Aanvullende informatie | |
| Vermeld op Klarna | 2025-01-16 |
De bovenstaande informatie is afkomstig van verschillende externe bronnen en is alleen bedoeld als richtlijn. Klopt er iets niet aan dit product? .
Choose your region
Klarna offers flexible payments globally.
Copyright © 2005-2026 Klarna Bank AB (publ). Headquarters: Stockholm, Sweden. All rights reserved. Klarna Bank AB (publ). Sveavägen 46, 111 34 Stockholm. Organization number: 556737-0431