
14", 16 GB RAM, 512 GB SSD
Probeer flexibele betalingen met
Laagste prijs voor ASUS ExpertBook B3 14 Inch Notebook is € 1.040,52. Dit is momenteel het goedkoopste aanbod van 1 retailer.
Vergelijk:
Product | |
|---|---|
| Productnaam | ASUS ExpertBook B3 14 Inch Notebook |
| Merk | ASUS |
Producteigenschappen | |
| Schermgrootte | 14.0 " |
Camera | |
| Webcam | Ja |
Kenmerken | |
| Gezichtsherkenning | Nee |
| Vingerafdruklezer | Ja |
| Convertible/Hybride | Nee |
Verbindingen | |
| Verbindingen | RJ45 (LAN), USB-C, USB-A, HDMI |
Geheugen | |
| RAM | 16 GB |
Grafische | |
| Dedicated grafische kaart | Nee |
Opslag | |
|---|---|
| Type harde schijf | SSD |
| SSD Grootte | 512 GB |
| Optische Drive | Geen |
Draadloos | |
| NFC | Nee |
| WiDi | Nee |
| SIM-Kaart Slot | Nee |
Aanvullende informatie | |
| Vermeld op Klarna | 2025-04-22 |
De bovenstaande informatie is afkomstig van verschillende externe bronnen en is alleen bedoeld als richtlijn. Klopt er iets niet aan dit product? .
Choose your region
Klarna offers flexible payments globally.
Copyright © 2005-2026 Klarna Bank AB (publ). Headquarters: Stockholm, Sweden. All rights reserved. Klarna Bank AB (publ). Sveavägen 46, 111 34 Stockholm. Organization number: 556737-0431