Laagste prijs voor DeLock Hub 87721 is € 84,90. Dit is momenteel het goedkoopste aanbod onder 4 winkels.
Vergelijk:
Product | |
|---|---|
| Productnaam | DeLock Hub 87721 |
| Merk | DeLock |
Producteigenschappen | |
| Plaatsing | Extern |
| Voedingsbron | USB |
| Kleur | Zilver, Grijs |
Afmetingen | |
| Lengte | 59.0 mm |
| Gewicht | 200.0 g |
| Breedte | 110.0 mm |
| Hoogte | 12.0 mm |
Aanvullende informatie | |
| Vermeld op Klarna | 2020-02-24 |
Verbindingen | |
|---|---|
| Hoofdtelefoon Uitgang | Nee |
| Microfoon Ingang | Nee |
| Interface | USB-A, USB-C |
| USB-A | Ja |
| USB Versie | USB 3 |
| USB-C | Ja |
| Aantal USB-A | 2 pcs |
| Aantal USB-C | 2 pcs |
| Aantal USB-poorten (totaal) | 4 pcs |
| HDMI | Ja |
De bovenstaande informatie is afkomstig van verschillende externe bronnen en is alleen bedoeld als richtlijn. Klopt er iets niet aan dit product? .
Choose your region
Klarna offers flexible payments globally.
Copyright © 2005-2026 Klarna Bank AB (publ). Headquarters: Stockholm, Sweden. All rights reserved. Klarna Bank AB (publ). Sveavägen 46, 111 34 Stockholm. Organization number: 556737-0431