
Tafellamp, Dimbaar, LED, Beige, Grijs, Zwart, Wit, Keramiek, Stof, IP-Klasse: IP20, Lampfitting: E27
Probeer flexibele betalingen met
Laagste prijs voor Menu Torso Tafellamp 57cm is € 328,00. Dit is momenteel het goedkoopste aanbod van 1 retailer.
Vergelijk:
Product | |
|---|---|
| Productnaam | Menu Torso Tafellamp 57cm |
| Merk | Menu |
| Type | Tafellampen |
Afmetingen | |
| Gewicht | 3.7 g |
| Diameter | 35.0 cm |
| Hoogte | 57.0 cm |
Aanvullende informatie | |
| Vermeld op Klarna | 2021-03-30 |
Producteigenschappen | |
|---|---|
| Kleur | Beige, Wit, Grijs, Zwart |
| Binnen- of Buitenverlichting | Binnenverlichting |
| Materiaal | Keramiek, Stof |
| IP-Klasse | IP20 |
| Aantal lampen | 1 Lampen |
| Lampfitting | E27 |
| Maximaal Watt per Lichtbron | 60.0 W |
| Eigenschappen | Dimbaar, LED |
| Snoerlengte | 200.0 cm |
De bovenstaande informatie is afkomstig van verschillende externe bronnen en is alleen bedoeld als richtlijn. Klopt er iets niet aan dit product? .
Choose your region
Klarna offers flexible payments globally.
Copyright © 2005-2026 Klarna Bank AB (publ). Headquarters: Stockholm, Sweden. All rights reserved. Klarna Bank AB (publ). Sveavägen 46, 111 34 Stockholm. Organization number: 556737-0431