
Tafellamp, LED, Wit, Hars, Lampfitting: E14
Probeer flexibele betalingen met
Laagste prijs voor Seletti Rio Tafellamp 34cm is € 230,00. Dit is momenteel het goedkoopste aanbod onder 4 winkels.
Vergelijk:
Product | |
|---|---|
| Productnaam | Seletti Rio Tafellamp 34cm |
| Merk | Seletti |
| Type | Tafellampen |
Afmetingen | |
| Hoogte | 34.0 cm |
| Breedte | 25.0 cm |
| Diepte | 42.0 cm |
Aanvullende informatie | |
| Vermeld op Klarna | 2021-04-01 |
Producteigenschappen | |
|---|---|
| Kleur | Wit |
| Binnen- of Buitenverlichting | Binnenverlichting |
| Materiaal | Hars |
| Aantal lampen | 1 Lampen |
| Lampfitting | E14 |
| Maximaal Watt per Lichtbron | 3.0 W |
| Eigenschappen | LED |
| Snoerlengte | 250.0 cm |
De bovenstaande informatie is afkomstig van verschillende externe bronnen en is alleen bedoeld als richtlijn. Klopt er iets niet aan dit product? .
Choose your region
Klarna offers flexible payments globally.
Copyright © 2005-2026 Klarna Bank AB (publ). Headquarters: Stockholm, Sweden. All rights reserved. Klarna Bank AB (publ). Sveavägen 46, 111 34 Stockholm. Organization number: 556737-0431