
LED, Ingebouwde schakelaar, Wit, Plastic, IP-Klasse: IP20
Laagste prijs voor LEDVANCE Linear Compact Switch 600 3000K Plafondlamp 57.3cm is € 12,71. Dit is momenteel het goedkoopste aanbod onder 6 winkels.
Product | |
|---|---|
| Productnaam | LEDVANCE Linear Compact Switch 600 3000K Plafondlamp 57.3cm |
| Merk | LEDVANCE |
| Type | Plafondlampen |
Afmetingen | |
| Gewicht | 300.0 g |
| Hoogte | 3.6 cm |
| Breedte | 57.3 cm |
| Diepte | 2.8 cm |
Aanvullende informatie | |
| Vermeld op Klarna | 2021-06-16 |
Producteigenschappen | |
|---|---|
| Kleur | Wit |
| Binnen- of Buitenverlichting | Binnenverlichting |
| Materiaal | Plastic |
| Energieklasse | E |
| IP-Klasse | IP20 |
| Aantal lampen | 1 Lampen |
| Maximaal Watt per Lichtbron | 8.0 W |
| Eigenschappen | LED, Ingebouwde schakelaar |
De bovenstaande informatie is afkomstig van verschillende externe bronnen en is alleen bedoeld als richtlijn. Klopt er iets niet aan dit product? .
Choose your region
Klarna offers flexible payments globally.
Copyright © 2005-2026 Klarna Bank AB (publ). Headquarters: Stockholm, Sweden. All rights reserved. Klarna Bank AB (publ). Sveavägen 46, 111 34 Stockholm. Organization number: 556737-0431